«Усміхайся, малюй, живи!» – у Львові відбудеться благодійний концерт на порятунок Тетяни Думан

804
Тетяна Думан
Тетяна Думан

16 вересня 2019 р. у Львові відбудеться благодійний концерт «Усміхайся, малюй, живи!» задля порятунку життя художниці та волонтерки Тетяни Думан, у якої медики діагностували гліосаркому. Місце проведення – Палац культури залізничників «РОКС» (вул. Федьковича, 54). Початок – о 19 год.

Афіша благодійного концерту
Афіша благодійного концерту

У благодійному концерті візьмуть участь переможці телепроекту «Голос країни» Оксана Муха і Tabakov, Віктор Винник із групи «Мері», вокальна формація «Піккардійська Терція» і українські воїни – учасники соціально-мистецького проекту #ПісніВійни Олександр Рожко, Зиновій Медюх та Максим Перев’язко, а також ТанцТеатр «Життя». Ведучі вечора – Ярина Капітан і Роман Федоришин. У рамках концерту відбудеться благочинний аукціон: усі виручені кошти також будуть спрямовані на лікування Тетяни Думан.

Тетяна Думан
Тетяна Думан

Тетяна Думан-Скоп народилася 8 листопада 1981 року у містечку Миколаїв, що на Львівщині, у селянсько-вчительській родині. Талант до малювання у дівчині розкрила мама ще у молодших класах: тоді Таня намалювала для школи виделку і зробила це настільки майстерно й натуралістично, ніби це була робота вмілого художника. З того часу майбутня художниця всерйоз захопилася малюванням. Щоправда, спершу думала, що стане дизайнеркою одягу, але Господь закерував інакше: у 2005-му вступила до Львівської академії мистецтв, де отримала диплом магістра сакрального мистецтва.

Татяна Думан – дружина відомого українського художника-іконописця Лева Скопа. Творче подружжя знане в Україні і далеко за її межами завдяки своєму мистецтву, громадянській позиції і волонтерській діяльності. За роки російсько-української війни завдяки своїм картинам Таня з Левком акумулювали для нашого війська понад три мільйони гривень. А тепер допомоги потребують самі…

Тетяна Думан та Лев Скоп
Тетяна Думан та Лев Скоп

Наприкінці липня цього року Тетяна захворіла. Обстеження показало пухлину мозку. Подальші аналізи підтвердили, що це гліосаркома. Зараз художниця-волонтерка у Польщі, де медики уточнюють методи терапії. Та вже достеменно відомо, що лікування Тетяни Думан потребує значних коштів – понад 30 тисяч доларів США.

Запрошення-подяки на благодійний концерт «Усміхайся, малюй, живи!», який відбудеться 16 вересня, можна замовити і придбати за телефоном: +38 068 420 88 74.

Також усі небайдужі можуть перерахувати пожертву на картку ПраватБанку: 5168745322182384 (одержувач платежу – Думан Василина Михайлівна, рідна сестра Тетяни).

Подія в FB: https://www.facebook.com/events/372661986740642/

Додаткова інформація за тел. +38 067 960 31 01 або по email: galaguzo@ukr.net (Галина Гузьо).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.