Уночі померла львівська письменниця та науковець Оля Коссак (Ева Гата)

2234
Оля Коссак (Ева Гата)
Оля Коссак (Ева Гата)

Про це у себе на “Facebook” повідомила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська, передає “ZIK”.

«Важко прийняти і неможливо погодитися. Сьогодні вночі відійшла від нас Ева Гата, весела, оптимістична, розумна, талановита Оля Коссак. Прекрасна людина, чуйна товаришка, яка для кожного з нас знаходила правильні слова підтримки, чудова дружина, дбайлива мама і бабуся, талановитий викладач. Оля так поспішала жити! Останнє десятиліття її таланти вибухнули — писала запоєм книжки, малювала полотна, ткала. Планувала зайнятися гончарством… Нам буде сумно без Тебе, наша дорога подруго. Світ збідніє без Тебе. Маю від Тебе всі Твої книжки і останню, яку планували презентувати разом. Маю Твої останні виткані подушки, які будуть теплим спомином про Тебе, таку чудову! Спи спокійно в Божих обіймах», — написала Ірина Ключковська.

Довідка.

Оля Коссак народилася 23 серпня 1958 року у Львові, в родині вчителів англійської мови. Вчилася у Львівській середній школі № 4 з поглибленим вивченням англійської мови. Потім вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на факультет прикладної математики. Після закінчення працювала в науково-дослідницькому секторі, при кафедрі прикладної математики. У 1992 році захистила дисертацію на ступінь кандидата фіз.-мат. наук. Була доцентом кафедри прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка. Останніх три роки активно співпрацювала з Афінським і Салоніцьким університетами (Греція). Написала ряд філософсько-містичних романів, які, за словами авторки, здатні поліпшити наш світ.

Ірина КЛЮЧКОВСЬКА

1 коментар

  1. Царство їй Небесне! Нехай Всемилосердний Господь приймає її безсмертну душу! Вічная пам’ять!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.