Унікальна XR-виставка відбудеться у Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці

196
Колишній палац Леваковських (Зелена, 24), тепер Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека. Фото М.І.Жарких.
Колишній палац Леваковських (Зелена, 24), тепер Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека. Фото М.І.Жарких.

З 24 по 30 жовтня 2023 року, в читальній залі Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки (вул. Зелена, 24) експонуватиметься унікальна XR-виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда».  Подія відбудеться в рамках глобального тижня медіаграмотності.

У різному віці ми використовуємо різні види медіа: книги, журнали, музику, телебачення, радіо, інтернет, смартфони, ігри, комікси. У сучасному світі люди іноді усвідомлюють, що піддаються впливу, тому дуже важливо вміти взаємодіяти з медіа. Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності.

Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, визначити, наскільки надійною є ця інформація, вміючи розпізнавати різні видів фейків та пропаганди. Медіаграмотність – наш фільтр споживання інформації.

Виставка включатиме ряд постерів, створених за допомогою штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему. Відвідувачі матимуть можливість за допомогою додатку edAR у смартфоні активувати та «оживляти» плакати, докладніше ознайомитися з системою російської агітації, розвінчати відомі маніпуляції, що роками працювали проти нашої країни.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.