Унікальна XR-виставка відбудеться у Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці

494
Колишній палац Леваковських (Зелена, 24), тепер Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека. Фото М.І.Жарких.
Колишній палац Леваковських (Зелена, 24), тепер Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека. Фото М.І.Жарких.

З 24 по 30 жовтня 2023 року, в читальній залі Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки (вул. Зелена, 24) експонуватиметься унікальна XR-виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда».  Подія відбудеться в рамках глобального тижня медіаграмотності.

У різному віці ми використовуємо різні види медіа: книги, журнали, музику, телебачення, радіо, інтернет, смартфони, ігри, комікси. У сучасному світі люди іноді усвідомлюють, що піддаються впливу, тому дуже важливо вміти взаємодіяти з медіа. Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності.

Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, визначити, наскільки надійною є ця інформація, вміючи розпізнавати різні видів фейків та пропаганди. Медіаграмотність – наш фільтр споживання інформації.

Виставка включатиме ряд постерів, створених за допомогою штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему. Відвідувачі матимуть можливість за допомогою додатку edAR у смартфоні активувати та «оживляти» плакати, докладніше ознайомитися з системою російської агітації, розвінчати відомі маніпуляції, що роками працювали проти нашої країни.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.