Український репер ХАС випустив четверту сольну збірку (відео)

621
Український репер ХАС випустив четверту сольну збірку

Український репер ХАС випустив четверту сольну збірку – «Заборонений альбом». Артист відомий гострими актуальними треками в стилі хіп-хоп винятково українською. ХАС впевнений, що Україні пасує крутість реп-музики.

«Заборонений альбом» – це колекція іронічно-гострих треків з відсилками до відомих сучасних українських діячів. Це історія про те, як впродовж двох років ХАСу накипіло. На його написання багато що впинуло. Пандемія, робота на радіо та ТБ, народження сина і постійне бажання революції. «Для мене дуже важлива правильна послідовність треків у цьому альбомі. Його треба слухати від першого до останнього треку, нічого не пропускаючи. Найчастіше, що мене питають – «що мене надихало?»… книга «Державотворець» Нікколо Макіавеллі, Єванглія від Іуди та фільм «Мовчання Ягнят». До речі, прототип Ганібала і став основою для обкладинки альбому. Мені б хотілось, щоб цей альбом провокував на революцію! Або особисту, або… » – заявляє ХАС.

Зауважимо, що ХАС більшу частину життя прожив у Львові (школа і університет) і по сьогодні записує усі свої пісні тільки тут! На студії Віталія Літягіна. І цей альбом не виключення.

Наталія БОЙЧЕНКО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.