Український електронний дует Braincase та Лісан презентували авторську пісню ‘’До Тебе’’ (відео)

779
Український електронний дует Braincase та Лісан презентували авторську пісню ‘’До Тебе’’

Всі по-різному переносять осінь. Перебуваєте ви в стосунках чи ні, але від осінніх проблем втекти неможливо. І заводити нові стосунки відразу після розриву тільки заради бажання бути як всі – це погана ідея.

Чи задумались ви, коли-небудь, які божевільні речі ви готові зробити заради коханої людини? Кожен знайде відповідь, почувши цей трек.

Разом із треком артисти запремʼєрили яскравий кліп, який по динаміці не поступається самій пісні. Впродовж 3 хвилин перед нами розгортається картина життя двох молодих людей, де ми бачимо розлучення та переживання пари, що складається враження, наче ти переглядаєш не музичну відео роботу, а Голівудську драму, яка перетікає у відкритий фінал, в якому кожен знайде своє трактування.

Всім серцем любіть людину, яка не мислить життя без вас і не намагайтеся завоювати серце того, кому ви глибоко байдужі та нецікаві… Щирі емоції не можна висловити словами”, – кажуть BRAINCASE та Лісан.

Режисером кліпу стала Анастасія Афанасьєва. Фронтвумен Анна Переверзєва (Лісан) передає потужне звучання осіннього вайбу. Вона демонструє жіночність, яка міксує шалений біт, віру та розчарування, взлети і падіння, страсть та біль.

“Зйомки пройшли на одному диханні. Дуже вдячний всій команді”, – розповідає BRAINCASE. 

BRAINCASE – один з самих перспективних house проектів України. Справжнє ім’я виконавця – Павло Стукаленко. Хлопцю пророкують велике майбутнє, порівнюючи його вже його то з Tiesto, то з R3hab. Хлопець заявив про себе на музичному ринку в червні , зробивши ‘’капсулу часу’’ на легендарний трек Скрябіна ‘’Танець Пінгвіна’’. Braincase – це потужна хаус-музика з правильним грувом, котра буде доречна в будь-якому клубі або вашому плейлісті.

Я покажу всім українцям, що таке справжня українська house музика та виведу її на європейський рівень”, – каже BRAINCASE.

Сторінки артистів:
Пісня на музичних майданчиках
Instagram BRAINCASE
Tik Tok BRAINCASE
Instagram Лісан
Tik Tok Лісан

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.