Українсько-канадський гурт презентує пронизливе відео про боротьбу з депресією (відео)

133
Українсько-канадський гурт презентує пронизливе відео про боротьбу з депресією

Balaklava Blues презентує кліп на пісню LET ME OUT  з  однойменного альбому, реліз якого відбувся в  жовтні 2022. Відео зняли взимку 2022 в Канаді на озері Маскока в провінціі Онтаріо, на  унікальній тектонічній територіі, яку називають  “канадський  щит”. Під час зйомок 50-ти метрова глибина озера промерзла на 30 сантиметрів, а температура повітря  сягала  мінус 20°C. Працювати в таких температурних режимах було непросто і людям, і техніці, але команда була готова на все заради мистецтва та ідеї.

У LET ME OUT  разом з Марічкою та Марком Марчик знялися  друзі-музиканти – Оскар Ламбаррі та Джаш Сінг. Зняв  та змонтував відео  давній друг гурту –  канадський  режисер та відеограф Педя Мілосавлевич.

Пісню створили Марко й Марічка Марчик, в  аранжуванні LET ME OUT  використана народна лірична пісня “Косарі косять” з Чернігівської області, у вільній інтерпретації Balaklava Blues.

Марічка Марчик, Balaklava Blues, про меседж відео LET ME OUT:

Коли для всього світу зима не на часі, в нас, українців всього світу, лютий який почався 24, лютуватиме допоки війна не закінчиться нашою перемогою.

Інколи нам здається, що ми гребемо у своїх човнах наодинці зі своїми страхами посеред промерзлого озера. Але варто озирнутися, аби побачити, що таких одинаків безліч, і ми зі своїми переживаннями не самі.

Найстрахітливіші страхи і травми не можуть керувати нашим життям.

Варто набратися сміливості подивитися їм в очі, аби вони зникли назавжди, міцно взяти в руки весло і впевнено гребти через сніги та морози до нашої перемоги.

Дивіться, сніги тануть. Дерева квітнуть. Вороги гинуть. А ми живемо далі.”

В жовтні 2022 Balaklava Blues опублікували анімаційний кліп на пісню GIMME київського режисера Дмитра Нечепуренка. Кліп, присвячений українським волонтерам, мав резонанс в соціумі та зібрав більше 1 млн переглядів. Тож музиканти вирішили продовжити історію цього відео й додали унікальний анімаційний арт Дмитра до нового кліпу LET ME OUT. Анімація вписалася у відеоряд неочікувано органічно.

Вийшло традиційно для Balaklava Blues сильно, болісно, до кісток пронизливо, мистецьки стильно та вражаюче.

LET ME OUT

 • Музика – Balaklava Blues
 • Слова – базовані на українській народній пісні у вільній інтерпретації Balaklava Blues
 • Cценарій – Balaklava Blues та Педя Мілосавлевич
 • Міксінг – Девід Плоумен
 • Мастерінг – Джоа Карвалло
 • Відео – Педя Мілосавлевич
 • Анімація— Дмитро Нечепуренко
 • Актори – Марк Марчик, Марічка Марчик, Оскар Ламбаррі, Джаш Сінг
 • Мейкап та зачіска – Олеся Машкіна
 • Дизайн костюмів – Balaklava Blues
 • Продюсер відео – Марк Марчик
 • Менеджмент – Марк Марчик, Ольга Черткова

Balaklava Blues – українсько-канадський гурт, найактивніші в Північній Америці бійці культурного фронту, які підтримують Україну, в глобальних масштабах, з 2014 року.

Balaklava Blues  грають альтернативний фолк нуар – музику без шкіри, справжню як звук оголеного нерва, яка назавжди залишить глибокий слід у музичному ДНК світу.

Гурт представляє українську музичну культуру на  найбільших міжнародних музичних фестивалях та конференціях, як то WOMEX у Лісабоні чи SXWX в Остіні.

Після успішного туру в Австралії, у травні 2023  команда вирушила в концертну подорож, яка розпочалася  в Америці і Канаді і продовжиться у Європі, Скандинавії, Південній Кореї та Тайвані.

 Balaklava Blues створена етнічним українцем з Торонто і киянкою. Марко та Марічка познайомились в 2014 році на революційному Майдані в Києві, виховують 4х дітей і створили разом низку потужних всесвітньовідомих музичних, мистецьких та театральних проєктів у Торонто. Війна в Україні для них – це частина життя, бо брати Марічки й Марка служать в ЗСУ, частина родини Марічки загинула під Києвом, іншим вони допомогли знайти тимчасовий притулок у Канаді. Збір коштів для українців через їхню культурно-дипломатичну діяльність –  їхня щоденна робота, покликання та справа гідності.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.