Україно-канадський гурт Balaklava Blues презентував відеороботу про українців під час війни «Gimme» (відео)

453
Україно-канадський гурт Balaklava Blues презентував відеороботу про українців під час війни «Gimme»

Гурт Balaklava Blues презентував відеороботу про українців під час війни «Gimme». Пісня «Gimme» – сингл з альбому «LET ME OUT» реліз якого відбудеться 28 жовтня 2022 року, повідомили у гурті. 

«GIMME – про українців під час війни, їх боротьбу та самовідданість. Це про єдність захисту та тилу. Волонтер. Солдат. Дитина. Три образи відео. Три світи однієї війни. Кожен – частина механізму музичної скриньки, яка зіграє музику перемоги. Разом з режисером Дмитром Нечепуренко ми створили кліп на пісню GIMME, який глибинно відтворює дії і стан українців під час війни, як єдиного механізму, що бездоганно працює щодня задля перемоги», – зазначив Марк Марчик із Balaklava Blues.

Марічка Марчик додала, що для неї відео до пісні GIMME і сама пісня існують одночасно у різному та спільному вимірах.

«Це той рідкісний випадок, коли ми цілком довірили створення відео Дмитрові Нечепуренко. Аби він показав, що відчуває митець, який з початку війни живе у Києві.

І це було надзвичайно правильне рішення. Бо ми отримали вражаючий витвір мистецтва, який глибинно відтворює, що саме ми хотіли розказати про потужний волонтерський рух українців. Про те, що бійці переднього фронту і бійці тилу, в якій країні вони б не жили, є одним цілим. Це єдине тіло, єдина зброя, яка невтомно працює на перемогу», – сказала артистка.

Дмитро Нечепуренко, DredLock Production, автор ідеї, режисер розповів, що під час повномасштабної війни намагається рефлексувати з користю для країни і робити те, що може.

Гурт Balaklava Blues
Гурт Balaklava Blues

«Зараз найбільше бажання українців це – зробити все, щоб здолати ворога якомога швидше, навіть якщо для цього потрібно віддати «частину себе». Кожен день війни ми спостерігаємо, як завдяки самопожертві волонтерів тримається Україна. Ідея показати життя, боротьбу та самовідданість через образ музичної шкатулки, світу, де кожен – частина механізму налаштованого зіграти музику перемоги», – сказав режисер.

  • Ідея: Марк Марчик, Марічка Марчик, Дмитро Нечепуренко
  • Режисура: Марк Марчик, Марічка Марчик, Дмитро Нечепуренко
  • Слова: Марк Марчик
  • Музика: Марк Марчик, Марічка Марчик
  • Запис та мікс: Dave Plowman
  • Мастеринг: Joao Carvalho

Довідково 

Balaklava Blues – українсько-канадський гурт, найактивніші в північній Америці бійці культурного фронту, які підтримують Україну, в глобальних масштабах з 2014 року.

Balaklava Blues грають фолк нуар – музику без шкіри, справжню як звук оголеного нерва, яка назавжди залишить слід у музичному ДНК світу.

Гурт Balaklava Blues
Гурт Balaklava Blues

Balaklava Blues створена етнічним українцем з Торонто і киянкою. Марко та Марічка познайомились в 2014 році на Майдані в Києві, створили сім’ю й серію потужних всесвітньовідомих музичних та театральних проєктів у Торонто. Війна в Україні для них – це частина життя, бо брати Марічки й Марка служать в ЗСУ, частина родини Марічки загинула під Києвом, іншим вони допомогли знайти тимчасовий притулок у Канаді. Збір коштів для українців з допомогою музики – їх щоденна робота.

У жовтні 2022 Марічка й Марка поїхали в Ізюм, щоб зустрітися з братом Марічки Максимом.

Документальна історія цієї подорожі з Торонто до Ізюму та двох благодійних концертів, які Balaklava Blues зіграли у жовтні в Києві та Львові, найближчим часом з’явиться у мережі.

20 жовтня Balaklava Blues представили Україну на міжнародному музичному форумі WOMEX в Лісабоні.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.