У Свірзькому замку відбудеться концерт “Музична мандрівка Європою у просторі і часі”

2517
Свірзський замок, фото 2015 року
Свірзський замок, фото 2015 року

В неділю, 5 червня 2022 року, о 14.00 у Свірзькому замку відбудеться благодійний мистецький захід в підтримку Збройних Сил України під назвою “Музична мандрівка Європою у просторі і часі”.

Подія відбудеться за участю юних виконавців, ансамблів, хорів, оркестрів Бібрської музичної школи ім. Юрія Сінгалевича, Львівських ДМШ № 8 та Дитячої школи мистецтв № 10, Оброшинської ДШМ, ансамблю «Джерело», Рогатинської ДШМ ім. Бориса Кудрика (Івано-Франківської області).

Гості зможуть почути твори Антоніо Вівальді і Святослава Вакарчука у звучанні дитячого хору, «Черемшину», виконану ансамблем гітаристів, а Вольфганга Амадея Моцарта – оркестром народних інструментів, якщо хочете заспівати разом з нами «Ой, у лузі червона калина», «Боже великий єдиний», «Батько наш – Бандера» – приєднуйтесь до нас!

Афіша благодійного мистецького заходу в підтримку Збройних Сил України "Музична мандрівка Європою у просторі і часі"
Афіша благодійного мистецького заходу в підтримку Збройних Сил України “Музична мандрівка Європою у просторі і часі”

Велику і дуже барвисту концертну програму доповнить виставка мистецьких робіт юних митців та пленери. Учасників концерту та гостей частуватимуть Львівська та Бібрецька волонтерські кухні.

В подарунок для учасників концерту – безкоштовна екскурсія в PARK3020 – перший український парк сучасної скульптури.

Захід відбудеться в рамках проектів Краєзнавчий кластер «Галичина – (не)звідана земля» та підтримки вимушено переміщених осіб «Ми поруч». Тому до програми долучаться музиканти з дуже гарячих точок нашої країни.

Зараз, як ніколи, важливо ділитися любов’ю і дарувати один одному підтримку. В час, коли Збройні сили України дають відсіч ворогові і бережуть спокій наших земель, наші талановиті діти демонструватимуть своє мистецтво, щоб підтримати їх, а також розрадити, утішити, подарувати надію усім тим, хто живе тривогами воєнного часу.

Чекаємо на Вас та Ваших друзів і обіцяємо яскраві враження!

На випадок улюбленої львівської погоди чи повітряної тривоги належні умови для учасників та гостей передбачені.

Роксоляна ГАВАЛЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.