У стінах першої львівської друкарні можна буде побачити унікальні зразки обладнання для літографії, гравюри, ксилографії

1253
Кам'яниця на вул. Личаківській, 3, що належала родині Піллерів. К.Ауер, 1846-47 рр.
Кам'яниця на вул. Личаківській, 3, що належала родині Піллерів. К.Ауер, 1846-47 рр.

17 листопада 2017 р. у графічній майстерні кафедри графічного дизайну та мистецтва Української академії друкарства (вул. Личаківська, 3) усі охочі матимуть змогу побачити унікальне обладнання для літографії, гравюри, ксилографії, повідомляє Львівський портал

Для відвідувачів проведуть дві безкоштовні екскурсії: об 11.00 – для львів’ян та гостей і о 12.30 – для представників туристичних фірм та екскурсоводів міста.

Екскурсії організовують в межах відзначення 100-ліття кафедри. Організатори запевняють, що обладнання, котре вони продемонструють, є унікальним. Та й саме приміщення кафедри розташоване у історичній будівлі, де у 18 столітті з’явилася перша львівська друкарня.

Зразок обладання
Зразок обладання

У стінах вишу проходить постійна виставка студентських робіт, викладачів, заслужених діячів мистецтв та народних художників України, митців із світовими іменами та визнанням (Сергія Іванова, Юрія Чаришнікова, Олега Денисенка, Сергія Храпова, Костянтина Калиновича та інших).

Одразу після екскурсії у графічний майстерні проведуть майстер-клас. Охочі зможуть власноруч на унікальних графічних станках кафедри книжкової та станкової графіки зробити собі на згадку відбитки заздалегідь підготовлених творів майстрів кафедри. Участь у майстер-класі коштуватиме 50 грн. (вартість матеріалів).

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1wJ-TsDUoD-KoDJl5zV_-O8nJJD4A3M74SDVPQqJ9iP0/edit

Єва КОРНІЙЧУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.