У ритмі пристрасного танго. У Львові започаткували концерти при свічках 

509
У ритмі пристрасного танго. У Львові започаткували концерти при свічках 

Музика, що захоплює у вир пристрасті, натхнення та любові. Романтична атмосфера при свічках та витончене танго!  У День всіх закоханих, 14 лютого, концертна агенція Zahid Concert Agency та інструментальний ансамбль солістів “Високий замок” запрошують у Львівську національну філармонію на концерт “У вирі пристрасного танго”. Початок о 18:30.

Присвячена вона буде вічному та найпрекраснішому почуттю – коханню. Коханню, яке втілилось в одному з найпопулярніших жанрів у світі – танго. Ритм пристрасного танго й стане провідним у події, та буде звучати у виконанні ансамблю “Високий замок”: від пристрасного «Лібертанго» Астора П’яццолли чи романтичного «Petite fleur» Сіднея Беше до “лінивого” танго Джона Cаллівана.

Також у цей вечір звучатимуть авторські ліричні пісні про кохання відомої української співачки Ірини Долі. Пристрасть музики передасть у пластиці тіла знана танцювальна пара у складі Віктора Сокрути і Соломії Кудин. Разом з тим, гостей заходу організатори пригощатимуть шампанським! І все це входить у вартість квитка!

“Це буде теплий романтичний вечір, сповнений чудової музики та пристрастних ритмів танго. Особливої атмосфери його додадуть свічки, що прикрашатимуть концертний зал. Під час антракту гості матимуть можливість поспілкуватись, зробити у фоє фото з артистами та пригоститись шампанським. Тут  буде також романтична атмосфера – танцюватимуть дві пари, до яких можна буде доєднатися людям, які б хотіли себе спробувати у танці”, – розповідає художній керівник проєкту Андрій Яцків.

Цей концерт стане першою подією із масштабного циклу “тихих” проєктів – подій без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки переключитися. Започатковує цю серію концертів концертна агенція Zahid Concert Agency та Академічний інструментальний ансамбль солістів “Високий Замок”. Такі події відбуватимуться у філармонії щомісяця.

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.