Сім митців представили своє бачення “У пошуках ідентичності” (відео)

1017
Сім митців представили своє бачення

Вчора, 19 липня 2017 року, у приміщенні Львівського Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17 ) відбулось урочисте відкриття живописного проекту “У пошуках ідентичності”.

Як зазначають організатори, виставка об’єднує роботи митців, які у формальний спосіб розвивають українську художню традицію, не прив’язуючись при цьому тематично до національної історії, етнографії, побуту.

Свої картини представили Петро Гончар, Андрій Ментух, Галина Новоженець, Віктор Погорєлов, Роман Романишин, Сергій Савченко та Дмитро Стецько.

Авторка ідеї виставки, живописець, кандидат мистецтвознавства Галина Новоженець
Авторка ідеї виставки, живописець, кандидат мистецтвознавства Галина Новоженець

«Сучасне мистецтво візуально стало національно невпізнаваним. Тотальний наступ глобалізаці- йних процесів, їхнє безцеремонне втручання в культуру й мистецтво різних країн, руйнує тканину мистецької творчості, позбавляючи її національної ідентичності. Думаю, що назва пропонованої виставки «У пошуку ідентичності» найбільш відповідна для представлення вказаної концепції, бо йдеться одночасно і про «ідентичність», і про «пошук», – зазначила авторка ідеї виставки Галина Новоженець.

Прийти та оглянути експозицію виставки українського сучасного мистецтва у рамках проекту “У пошуках ідентичності” можна у приміщенні Львівського Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17 ) до 6 серпня щоденно, окрім неділі та понеділка.

Наталка СТУДНЯ

1 COMMENT

  1. Дуже вдала виставка! Всім раджу відвідати та насолодитися спогляданням абстрактного живопису)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.