У Львові з грандіозним концертом-трилогією «Володар Перснів» виступлять LUMOS Orchestra та хор «Євшан» (відео)

269
У Львові з грандіозним концертом-трилогією «Володар Перснів» виступлять LUMOS Orchestra та хор «Євшан»

14 березня о 19:00 у Львівській Національній Опері знову відбудеться концерт-трилогія «Володар Перснів» від симфонічного оркестру LUMOS Orchestra та галицького камерного хору «Євшан».

Перший такий концерт відбувся 30 січня, проте охочих потрапити на дійство було дуже багато і музиканти вирішили повторити шоу в нову дату. Про це повідомили організатори концерту VINIL Concert agency.

Концерт-трилогія «Володар Перснів» — грандіозний проект, у якому об’єднані книги Дж.Р.Р. Толкіна, музика Говарда Шора та кінотрилогія «Володар Перснів» Пітера Джексона у одному величному дійстві.

«Актуальна як ніколи, грандіозна історія про спробу Передвічного Зла зі Сходу відродитись та поневолити усі Вільні Народи Середзем’я. Про хоробрість та звитягу в боротьбі з нескінченною ордою та мороком. Епічні симфонічний оркестр LUMOS Orchestra та хор «Євшан», авторські анімовані декорації на додачу до кіноряду, чарівні солісти з незвичними старовинними інструментами, одягнуті в костюми героїв саги, та повна історія в тричастинному викладі — все це на сцені Оперного театру 14 березня!», — розповідають організатори VINIL Concert agency.

Диригент концерту — Роман Кресленко; художня керівниця оркестру — Діана Коваль; художня керівниця хору — Ірина Кресленко.

Як відомо, симфонічний оркестр LUMOS Orchestra  — справжні чарівники та майстри фентезі і фантастики. За понад десятирічний творчий шлях цей молодіжний амбітний оркестр створив тематичні проекти за такими франшизами як «Володар Перснів», «Гаррі Поттер», «Зоряні Війни», «Доктор Хто», а окрім них, безліч інших концертних програм. Репертуар колективу налічує більше 700 саундтреків з кінофільмів, серіалів, відеоігор та мультфільмів. Оркестр є активним учасником української молодіжної ґік-спільноти, зокрема – Comic Con Ukraine та інших тематичних заходів.

Галицький камерний хор «Євшан» гастролював у США, Канаді та багатьох країнах Європи, брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, першим втілював у життя твори багатьох українських та закордонних композиторів.

Частину зібраних коштів буде передано на безпосередню допомогу ЗСУ, які боронять нас від лиха тут і зараз.

Квитки тут: https://concert.ua/uk/event/volodar-persniv-lviv

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.