У Львові відкрилась “Фабрика святого Миколая”

565

Уже вчотирнадцяте гостинно відкрила свої двері для всіх добродійників “Фабрика святого Миколая“.

У приміщенні Львівського Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17) зібралися півтисячі помічників святого Миколая. Це школярі, студенти, молоді люди, які на волонтерських засадах допоможуть подарувати свято тим дітям, які його найбільше потребують.

Фабрика піклується, щоб святий Миколай прийшов до всіх діток, обділених достатком чи здоров’ям. А тому тут прийматимуть, сортуватимуть подарунки та видаватимуть адреси дітей, які чекають на гостинці.

Цьогоріч помічники святого Миколая традиційно завітають до дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також до дітей, чиї батьки загинули у зоні АТО.

Організатори запрошують усіх людей доброї волі долучитися до акції “Миколай про тебе не забуде” та приносити іграшки, солодощі, канцелярські вироби, дитячі книжки та засоби гігієни до 17 грудня на Фабрику святого Миколая (10:00-19:00).

Торік вдалося рознести подарунки для 3 тисяч потребуючих дітей зі Львова. Також подарунки отримали  близько 900 дітей з різних куточків Львівщини. До акції долучилися близько 700 волонтерів.

Офіційний сайт акції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.