У Львові відкриється виставка XII Міжнародного Іконописного Пленеру НОВИЦЯ – 2020 «СЛОВО СТАЛО ТІЛОМ»

224
Національний музей у Львові, 1979 р.
Національний музей у Львові, 1979 р.

Завтра, 4 червня 2021 року, о 18:00 в Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького (головна будівля, проспект Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки «СЛОВО СТАЛО ТІЛОМ», на якій будуть представлені ікони, створені під час роботи XII Міжнародного пленеру іконописців «Новиця – 2020».

Акція відбудеться під почесним патронатом Генерального Консульства Республіки Польща у Львові. Комісар цьогорічного пленеру – Уляна Томкевич.

Метою новицьких пленерів, що реалізовуються від 2009 року, є пригадати і відновити іконографічну традицію, що століттями становила важливий елемент культурного ландшафту давньої Речі Посполитої. Головним бажанням організаторів є звернути увагу на багатовікову спадщину сакрального мистецтва, яка донині існує в культурі України, Польщі та Білорусі. У проекті беруть участь як художники, так і культурні інституції. Спільна праця іконописців, щорічні підсумкові виставки, каталоги, а також вивчення і презентація вже досягнутих результатів співпраці іконописців різного віросповідання і національностей повинні служити ламанню стереотипів, побудові та зміцненню стосунків, що ґрунтуються на християнських коренях культури регіону.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.