У Львові відбудеться зустріч з внуками Петра Франка – Любою та Петром Галущаками

2170
Петро Франко з донькою Вірою та дружиною Ольгою. Коломия, 1924 р. З приватного архіву Білевичів–Галущаків (м. Львів).
Петро Франко з донькою Вірою та дружиною Ольгою. Коломия, 1924 р. З приватного архіву Білевичів–Галущаків (м. Львів).

У вівторок, 26 липня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться зустріч з внуками Петра Франка – Любою та Петром Галущаками.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Люба та Петро Галущаки розкажуть присутнім маловідомі та невідомі історії з життя свого діда Петра Франка (28.06.1890–07.1941?) – сина Івана Франка, педагога, науковця, громадського, культурно-просвітнього та військово-політичного діяча, журналіста, перекладача, письменника, провідного фахівця українського тіловиховання, теоретика і практика гімнастично-спортивного руху в Галичині, учня та послідовника професора Івана Боберського.

Внуки Петра Франка розвінчають найпопулярніші міфи про свого діда, які й досі тиражуються у сучасному українському суспільстві, зокрема про останні роки його життя, обставини загибелі, ставлення до родини Франків у радянський період та ін.

Присутні зможуть також ознайомитися з деякими цікавими пам’ятками, які зберігаються й досі в родині Галущаків.

Модеруватиме Андрій Сова – доктор історичних наук, доцент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, голова комісії тіловиховання і спорту імені Івана Боберського Наукового товариства імені Шевченка.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.