У Львові відбудеться лекція-концерт “Євгенія Зарицька – оперна співачка світової слави”

305
У Львові відбудеться лекція-концерт

В п’ятницю, 19 травня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція-концерт “Євгенія Зарицька – оперна співачка світової слави”. Про ретроспективу творчості в історичному контексті Євгенії Зарицької розкажуть Лариса Кожушко за участі Наталії Кожушко-Максимів (флейта).

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Євгенія Зарицька народилася у 1910 році м. Рава-Руська. Музичну освіту здобула у Львові у Вищому музичному інституті ім. М. Лисенка (студіювала скрипку) та у Львівській консерваторії в класі оперного співака Адама Дідура. Шліфувала вокальну та сценічну майстерність у Відні (Австрія) та Мілані (Італія). Була провідною співачкою в театрах Ла Скала (Мілан), Ковент-Гарден (Лондон) та Гранд-опера (Париж). Пропагувала твори українських галицьких композиторів та українські народні пісні на численних концертах та фестивалях. Здійснила два концертні турне в Америці.

Вхід вільний. До та після лекції традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.