У Львові презентують книгу про оборону Луганського аеропорту

407
У Львові презентують книгу про оборону Луганського аеропорту

У суботу, 30 червня 2018 року, о 13:30 у Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) презентують книгу спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту, які разом із сім’ями загиблих візьмуть участь у презентації.

Книга  «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – це результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.

Так виглядав Луганський аеропорт в 2014 році
Так виглядав Луганський аеропорт в 2014 році

У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років).

«Наша команда протягом 2016−2018 років записала спогади близько 140 учасників та очевидців тих подій: військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків. Ми зібрали сотні унікальних фотографій, а на основі свідчень військових підготували картосхеми, що ілюструють основні операції. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів, а також перелік загиблих бійців із різних підрозділів. На презентації будуть присутні автори-упорядники та учасники описуваних подій. Запрошуємо усіх, кому небайдужа тема героїчної оборони ЛАП», – зазначає координатор проекту, керівник благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО» Сергій Глотов.

Обкладинка книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»
Обкладинка книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

Зазначається, що презентація відбудеться після урочистої ходи військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади з нагоди повернення з району виконання завдань під час Операції об’єднаних сил із зони бойових дій, яка розпочнеться о 10:00 у місці розташування бригади та закінчиться на проспекті Свободи урочистою церемонією.

Книга вже була презентована у Дніпрі та Києві, а 30 червня її презентують у Львові. Вона вийшла за кошти, які жертвували небайдужі люди та громади з усіх куточків світу.

Також, 30 червня 2018 року, о 16.00 на площі навпроти Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28) розпочнуться Всеукраїнські змагання з функціонального багатоборства «Ігри Героїв».

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.