У Львівському музеї історії релігії відкриють виставку витинанок

500
У Львівському музеї історії релігії відкриють виставку витинанок

У четвер, 28 березня, о 16 годині, у Львівському музеї історії релігії презентують мистецький проєкт «Єдина мить». Його автори – випускниці Львівської національної академії мистецтв, викладачі Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, учасниці різноманітних мистецьких проєктів, виставок Наталя Откович і Оксана Сентимреі.

Як зауважують самі ініціаторки: «Цей мистецький проєкт створений для того, щоб дослідити вплив війни на індивідуальні долі та колективну свідомість через призму витинанок. Витинанки виконані в чорно-червоних та білих кольорах, в цьому контексті стають медіумом, що передає глибокі емоційні стани, переходи та роздуми».

На виставці художниці представлять 20 витинанок, розмірами 100*100 см і 100*170 см. Роботи різні за стилем виконання, тематикою та настроєм. Це складні геометричні, багатошарові витинанки, які вражають композиційною і технічною довершеністю, своєю красою, вишуканістю, змістом і майстерністю виконання.

У витинанках Наталі Откович відтворено реакцію на драматичні події війни в Україні. Вони мають абстрактну композицію. Мисткиня використовує червоно-чорно-сірі кольори із вкрапленням білого. Оксана Сентимреі оперує іншою мовою вислову. У її палітрі домінує білий колір, а у композиціях переважають птахи.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку витинанок львівських художників Наталі Откович і Оксани Сентимреі «Єдина мить».

Виставку можна оглядати протягом місяця.

Олена МАЛЮГА
наукова співробітниця ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.