У Львівському музеї історії релігії покажуть виставку плакатів воєнного часу

579
Робота з виставки "Плакати. Володимир Карвасарни"
Робота з виставки "Плакати. Володимир Карвасарни"

У п’ятницю, 22 липня 2022 року, о 16 годині, відомий український живописець, графік-плакатист, дизайнер, член Національної спілки художників України Володимир Карвасарний у Львівському музеї історії релігії (площа Музейна, 1) презентує виставку плакатів воєнного часу.

Допоки ЗСУ і тероборона відстоюють міста, українські митці тримають зброю на культурному фронті. Серед них – Володимир Карвасарний. Він також реагує на болючі виклики сьогодення мовою мистецтва, висловлює свої рефлексії на криваві події, намагаючись показати світу правду про злочини й геноцид українців XXI століття. А плакат – це найшвидший формат, в якому можна відобразити увесь спектр емоцій і жах подій, через які проходять українці.

Робота з виставки "Плакати. Володимир Карвасарни"
Робота з виставки “Плакати. Володимир Карвасарни”

Це вже четверта виставка Володимира Карвасарного у Львівському музеї історії релігії: плакати, живопис, плакати… Але всі нові і як завжди соціально-політичного звучання. Варто зауважити, що війна, віра, влада, політика, держава – теми, до яких художник постійно звертається, адже вони не дають йому спокою, як щодо української історії, так і сучасності.

Представлені на виставці роботи «Українська Голгофа», «Русский мир», «Буча – екзамен світу», «Місто Діви Марії спаси і збережи», «Денацифікація», інші – гострі, емоційні, сильні. Для них характерний лаконічний мінімалістичний стиль, глибокий зміст. Плакати Володимира Карвасарного – це голкове влучання у наші чутливі точки. Вони запам’ятовуються і не забуваються.

Афіша виставки "Плакати. Володимир Карвасарний"
Афіша виставки “Плакати. Володимир Карвасарний”

Виставка “Плакати. Володимир Карвасарний” буде працювати у Львівському музеї історії релігії (площа Музейна, 1) до кінця вересня.

Олена МАЛЮГА
наукова співробітниця ЛМІР

1 коментар

  1. Нічого дивного в цьому не має, я на віоліті купую і без участі музеїв, декілька раритетів маю вже у своїй колекції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.