У Львівській філармонії відбудеться ювілейний концерт Віктора Камінського

255
У Львівській філармонії відбудеться ювілейний концерт Віктора Камінського

Цього року свій 70-й ювілей святкує український композитор, львів’янин Віктор Камінський. Надзвичайно різний у своїй творчості, від пісень, які ставали улюбленими хітами до масштабних симфонічних полотен. Його музика – це органічний сплав національно орієнтований на фольклорній інтонації з модерними гармоніями та тембральними ефектами.

У Львівській філармонії 14 вересня о 19:00 пройде святковий концерт.

Символічним початком програми стане Концерт „Пам’яті Василя Барвінського” для фортепіано з оркестром. Трагічна доля та великий талант Барвінського продовжують плекати мужність, відданість своїй країні та незламність. Для Віктора Камінського, також уродженця Тернопільщини, Барвінський став одним з орієнтирів на творчому шляху.

“Leopolis concerto grosso” Віктора Камінського називають зізнанням в любові до міста, ця музика якнайкраще увібрала в себе звукові ландшафти Львова: звучання органу величних храмів, раптові зміни динаміки та настроїв єднаються в музиці, як і контрастні барви історії самого Леополіса. В “Leopolis concerto grosso” Віктор Камінський використав дві теми невідомого автора з табулатури XVI століття, яку свого часу розшифрував саме Мирослав Скорик, чим вшанував пам’ять багаторічного колеги.

Квитки: https://soldout.ua/booking/1252-anniversary-of-victor-kaminsky 

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.