У Львові відбудеться допрем’єрний показ четвертого сезону скетч-кому “Наші Без Раші”

0
123
У Львові відбудеться допрем’єрний показ четвертого сезону скетч-кому

Завтра, 5 лютого 2020 року, о 19.00 у Львівському кіноцентрі (вул. Володимира Великого, 14а) відбудеться закрита прем’єра нового сезону «Наші Без Раші».  На показ є лише 30 місць, тож встигніть зареєструватися. Після прем’єри запланований фуршет для журналістів, партнерів та друзів.

«Наші Без РАші» – інтернет скетч-ком, який розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен Українець.  Що таке «Наші Без Раші»? Це країна, в якій НАШІ на питання: «Як справи ?» відповідають «Чудово», а не традиційне «Аби не Гірше». В НАШИХ містах щодня відкриваються інноваційні «стартапи», а не кіоски з цигарками. НАШІ в першу чергу дивляться на те, що відбувається в них вдома, а не в сусідів. І найголовніше – НАШІ впевнені, що в них все буде добре, адже НАШІ БЕЗ РАШІ.

Водночас 16 березня у Львові у театрі ім. Марії Заньковецької усі охочі зможуть побачити офлайн улюблених персонажів інтернет скетч-кому «Наші Без Раші». На сцені для вас «оживуть» Власник Автосалону у Петра, поляки Влодик та Пшемик, Ромко зі Львова, Богдан Хмельницький, Катерина та персонажі нового 4-го сезону «Наші Без Раші» : Марфа і Тіхон, Франческа та Степан, Антон і Арися. Квитки на концерт можна придбати за посиланнями.

Ольга МАКСИМ’ЯК

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.