Магія цвітіння лілійника, або квітка лінивого інтелігента

0
216
Магія цвітіння лілійника, або квітка лінивого інтелігента

Вчора, 9 липня 2017 року,  Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Кирила і Мефодія, 4), в рамках Дня відкритих дверей, відвідали тисячі мешканців та гостей міста.

Протягом одного дня з 14:00 до 18:00 абсолютно безкоштовно тут можна було побачити цвітіння більше 240 видів лілійника.

Loading...

Ця квітка дуже невибаглива, любить сонячні місця, але й у затінку також цвіте. За свою невибагливість в народі лілійник називають “квіткою лінивого інтелігента”.

Багато відвідувачів цікавилось можливість придбати ботанічного саду лілійник собі додому. Проте, в цьому році ще такої нагоди немає, хоча квітковий фонд дозволяє.  Ботанічний сад планує здійснювати продаж надлишкового фонду уже в наступному році після узгодження всіх юридичних тонкощів.

А наразі нам залишається отримувати насолоду від споглядання чудових квітів майже в самому центрі міста.  І багато мешканців та гостей нашого уподобали собі ботанічний сад для відвідин разом з родинами.

Потрібно сказати що Дні відкритих дверей в Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка вже стали доброю традицією і відбуваються регулярно в залежності від пори року та періоду цвітіння різних рослин.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

 

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.