Цікава пропаґанда Кави „Енрільо” на виставі „Праця і Культура села“ в Ліскові

555
Кава
Кава

Напередодні знову гортаючи давню періодику у пошуках кавової недільної цікавинки знову знайшов цікавий допис про те, як майже сто років тому в нашому краї рекламували каву. Разом з незмінним партнером Торговою Маркою Кава Старого Львова, хочу поділитися своєю газетною знахідкою.

Ця розкішна стаття була надрукований в в газеті “Українські вісти” від 9 липня 1937 року. Для збереження атмосферності залишаєю текст без змін і правок.

Цікава пропаґанда
Кави „Енрільо” на виставі „Праця і Культура села“ в Ліскові

З інтересною пропаґандою виступила на виставі посвяченій „Праці і культурі села  в Ліскові найбільша краєва фабрика кавових середників ф-ма Генриха Франка Сини С. А. відома в цілому краю із знаменитої кави здоровля під назвою «Єнрільо» .

Кава
Кава

Входимо на терен вистави в обідовій порі, коли то приїжджаючі громадно на виставу селяни споживають направду дешевий обід, бо коштує тільки 55 грошів, видаваний старанням комітету вистави з полених кухонь. По обіді стрічає їх мила несподіванка. Ото ж побіля кухонного павільону є уміщене пристановище ф-ми Генриха Франка Сини С. Я., в котрім прогульковців частують порцією знаменитої кави «Енрільо».

З трудом пропихаємося до фірмового пристановища довкола котрого зібралися громадно раді посмакувати цю знамениту каву. Пробуємо теж знамениту каву «Енрільо», якої зготовлення є незвичайно улегченє завдяки тому, що є вона у продажі вже у змеленому стані і не треба до неї додавати ніякої приправи. Довідуємось, що кава «Енрільо» завдячує свою велику видайність уживанню при продукції виключно найшляхотніших краєвих сирівців при чому має вона багато цінних відживчих і здорових прикмет.

Кава
Кава

Як довідуємося прод. Ф-ми Генриха Франка Сини С. А поважно причинається до піднесення рільництва через те, що в нього покриває величесне запотребування на сирівці, приспорюючи в той спосіб рільництву багато користей.

Оглядаючи на місці величезне поводження і заінтересування тої оригінальної пропагандивної імпрези, ми є переконані, що у звязку з виставою побільшується широкі круги приклонників кави «Енрільо» о численних нових симпатинів, які до цеї пори не мали змоги пізнати так добрий напій, яким є кава «Енрільо».

Що ж, нове – це добре забуте старе. І в рекламі нам теж таки є чого повчитися у наших предків.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Джерело:

  1. Цікава пропаганда : Кави “Енрільо” на виставі “Праця і Культурв села” в Лісков // Українські вісти. – 1937. – 9 липня (Ч. 149). – С. 4.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.