Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Топ-10 Народних домів»

132
Народний дім «Просвіта» у селі Корчині (тепер Сколівського р-ну Львівської обл.). Світлина Андрія Сови. Серпень 2020 р.
Народний дім «Просвіта» у селі Корчині (тепер Сколівського р-ну Львівської обл.). Світлина Андрія Сови. Серпень 2020 р.

До 12 квітня 2021 року триває прийом заявок на участь конкурсі «Топ-10 народних домів»Конкурс проводиться з метою виокремлення та нагородження найкращих народних домів області, надання їм фінансового ресурсу на розвиток. Основна мета конкурсу – забезпечити покращення матеріально-технічної бази народних домів, що сприятиме активній діяльності закладів.

Конкурс проводиться серед народних домів Львівської області системи Міністерства культури та інформаційної політики України. Організатором конкурсу є департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації. Фінансовий ресурс, передбачений на реалізацію конкурсу «Топ-10 Народних домів» у 2021 році, становить 600 тис. грн.

Деталі та положення конкурсу за посиланням https://cutt.ly/7zW8blP

Документи  щодо  участі  в конкурсі приймають щоденно з 09.00 до 18.00, крім суботи, неділі та святкових днів з 10 березня до 12 квітня 2021 року включно, за адресою: м.Львів, вул.В.Винниченка, 14, каб. 35, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації або можуть бути надіслані на електронну пошту департаменту uklviv@ukr.net з поміткою «На конкурс ТОП 10 Народних домів». Про надсилання заяви в електронному форматі потрібно обов’язково повідомити телефоном.

Контактний телефон: (032) 261-22-27.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.