Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

187
Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«Свого часу розповіді про свій край, його популяризація, були справою видатних постатей. Сьогодні ця тематика стала окремою й дуже цікавою професією. Не всі здатні усвідомити складнощі, з якими ви стикаєтесь у своїй роботі. Але всі добре розуміють, що гід, екскурсовод, є обличчям свого міста, свого краю, своєї держави. Бажаю Вам у цей непростий час пандемії, обмеження пересування, знаходити в собі сили для того, щоб не просто залишатися в професії, а знаходити нові ідеї, маршрути, напрямки, й дивувати своїм ентузіазмом Україну і світ», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Перші три маршрут для подорожей: 1. Львів – Стебник – Борислав – Львів 2. Львів – Червоноград – Сілець – Великі Мости – Львів 3. Львів – Стрілки – Бібрка – Лопушна – Суходіл – Волощина – Кологори – Львів. Участь у кожній з поїздок може взяти до 40 осіб.

Тури розпочнуться вже 3 березня. Реєстрація в Google-Form:

для представників туристичної галузі, охочих взяти участь у таких виїздах
– для представників громад, бізнесу, ентузіастів, які б хотіли прийняти «Експедиції» у своїй громаді й продемонструвати туристичні цікавинки

Докладнішу інформацію запитуйте в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА через соцмережі або за телефоном 032 2613913.

Наталка РАДИКОВА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.