Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

132
Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«Свого часу розповіді про свій край, його популяризація, були справою видатних постатей. Сьогодні ця тематика стала окремою й дуже цікавою професією. Не всі здатні усвідомити складнощі, з якими ви стикаєтесь у своїй роботі. Але всі добре розуміють, що гід, екскурсовод, є обличчям свого міста, свого краю, своєї держави. Бажаю Вам у цей непростий час пандемії, обмеження пересування, знаходити в собі сили для того, щоб не просто залишатися в професії, а знаходити нові ідеї, маршрути, напрямки, й дивувати своїм ентузіазмом Україну і світ», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Перші три маршрут для подорожей: 1. Львів – Стебник – Борислав – Львів 2. Львів – Червоноград – Сілець – Великі Мости – Львів 3. Львів – Стрілки – Бібрка – Лопушна – Суходіл – Волощина – Кологори – Львів. Участь у кожній з поїздок може взяти до 40 осіб.

Тури розпочнуться вже 3 березня. Реєстрація в Google-Form:

для представників туристичної галузі, охочих взяти участь у таких виїздах
– для представників громад, бізнесу, ентузіастів, які б хотіли прийняти «Експедиції» у своїй громаді й продемонструвати туристичні цікавинки

Докладнішу інформацію запитуйте в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА через соцмережі або за телефоном 032 2613913.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.