Тоня Матвієнко подарувала львів’янам незабутній вечір

652

Чудове завершення робочого тижня львів’янам подарувала співачка Тоня Матвієнко. 13 квітня зі сольною концертною програмою, у супроводі симфонічного оркестру Bravissimo артистка виступила у Львові в концертній залі культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка

Понад годинний концерт подарував усе — і глибоке виконання творів Тараса Шевченка „Зоре моя вечірня“ та „Світає, край неба палає“ на музику відомого композитора Олега Ківи. Співала українські народні пісні та зі сучасного свого репертуару, які вже теж стали улюбленими в шанувальників її творчості. Звичайно, що глядачі не хотіли відпустити артистку зі сцени, доки вона не заспівала дві найулюбленіші пісні, мабуть всіх українців світу, — „Скрипаль“ та „Ой летіли дикі гуси“.

Концерт Тоні Матвієнко

Поміж виконанням пісень Тоня Матвієнко розповідала про своє дитинство, згадувала кумедні випадки з навчання у музичній спеціалізованій школі ім. М. Лисенка. Як тоді, малою, їй не хотіла займатися по кілька годин щоденно на фортепіано, а от в хорі співала із задоволенням. Із вдячністю говорила про настанови батьків та про те, як вони її підтримали в складних життєвих обставинах. Багато розказувала і про своїх доньок, ну й, звичайно, про жіноче щастя.

Концерт Тоні Матвієнко
Концерт Тоні Матвієнко

Зі сольною програмою у супроводі симфонічного оркестру артистка мріяла давно виступити. Зрештою, це була й мрія її мами — Народної артистки України Ніни Матвієнко.

А взагалі, знову приїхати у Львів з концертом Тоня Матвієнко планувала вже кілька років. І от аж тепер, через  досить тривалий час, вона потішила львів’ян своїми піснями.

Наталія ПАВЛИШИН

Світлини з відкритих інтернетджерел

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.