Старий Львів з висоти пташиного польоту

2811

Часом, для того, щоб оцінити наскільки змінилося місто за майже століття, потрібно подивитися на нього з висоти. Добре, що сто років тому над Львовом уже літали літаки та дирижаблі, з яких вмілі фотографи робили перші повітряні фото нашого міста.

А.Гаттон LEMBERG-1847
А.Гаттон LEMBERG-1847

З висоти можна побачити яких будівель раніше не було, які перебудовувалися, а ще – які будівлі і де знаходились раніше. Адже багатьох споруд та будинків зараз немає на сучасному обличчі міста Львова.

Львів згори
На цьому фото головний об’єктом  є церква Єлизавети та Анни. Ліворуч (де зараз пам’ятник Степану Бандері ) можна побачити будиночок військової кафедри Львівської Політехніки.

Львів згори2

На цій світлині ще існує рух транспорту площею перед Львівською оперою, а сучасний проспектом Свободи ще їздять трамваї .

Львів згори3

Хоч схожих фото і багато, але на цьому чогось бракує. Чогось, що вже давно уже вписалося в панораму міста. Зрозуміли чого бракує?

Львів згори4

Ніби й нічого особливого на цій фотокартці немає, але уявіть собі фотографічну техніку початку минулого століття і літак, що кружляє над містом. Як вам завдання для фотографа?

Львів згори5

Підозрюю що ця світлина – це одна з перших картографічних повітряних фотозйомок міста. Можна побачити загальну карту міста і зрозуміти яких районів ще взагалі не було раніше.

Львів згори6

Це фото заслуговує на увагу з точки зору того, що в кадр потрапив літак супроводу. Цілком ймовірно що з такого ж літака в цей час виглядав фотограф зі своєю технікою.

Львів згори7

До цієї світлини коментарі, на мою думку, зайві. Якщо уважно подивитесь – побачите багато цікавих моментів.

Львів згори8

На цьому фото центральна частина міста Львова, підозрюю що з якоїсь будівлі.

Львів згори9

На цьому фото чітко видно що пам’ятник Матінці Божій уже перенесено на сучасний проспект Свободи з Маріїнської площі, отже пам’ятник Адаму Міцкевичу уже   повинен принаймні будуватися.

Львов. Общий вид на город 1925г.

Який наш Львів був колись зелений!  Стільки дерев практично у всіх частинах міста. Не зрівняти зі сучасним Сиховом.

Львовская политехника 1932г.

За багато років Львівська Політехніка практично не змінилась.

Підзамче з Високого Замку

На цій знимці можна побачити район Підзамче з Високого замку. Особливо цікавою є панорама місцевості за Підзамчем.

фоо початку 40-х бо ліве крило вокзалу ще розбомблене, а другий поверх ще не надбудовано

Це фото головного залізничного вокзалу зроблене десь на початку 40-их років, бо ліве крило ще розбомблене, а другий поверх ще не збудований.

це десь 1930-і роки

Ця світлина церкви святих Єлизавети та Анни датується приблизно початком 30-их років.


Если вы решили создать представительство своей фирмы в интернете, лучше всего обратиться в студию, которая сможет изготовить вебсайт на заказ быстро и качественно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.