Старий Львів у листівках

4824
Стара листівка з зображенням Львова

З появою поліграфії у поєднанні з фото-справою, ще одними важливими істориками стали листівки. Вони друкувалися великими накладами і вільно розповсюджувалися по всьому світу. А ще, окрім естетичного задоволення, вони зберігали в своїй пам’яті частинку історії.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваЗберігаючись багато років у скриньках, альбомах та валізах, ці маленькі аркуші папері дуже часто переживали і досі переживають свої історичні оригінали, тобто місця, зображені на них.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваАдже перше оптичне зображення Львова належить професору природної історії і фізики, доктору медицини Львівського університету Йогану Глойснеру і отримане воно у 1839 році методом дагерротипії.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваКрім того, історія донесла до нас прізвища перших львівських фотографів 60-х років 19 століття – колишнього актора І. Голембіовського, Т. Шайнохи, Ю. Едера.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваПерші поштові листівки з панорамами міста Львова з’явилися наприкінці дев’ятнадцятого століття. І вже другу сотню років розповідають нам історію міста.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваДо цього цю почесну місію виконували художники, репродукції картин яких почали з’являтися на листівках задовго до цього.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваАле листівки, що виготовлені завдяки фотографіям, більш деталізовані та передають не тільки загальні риси міста, але й деталі побуду його мешканців.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваЦя збірка листівок не є унікальною і багато з них можна знайти у приватних колекціях та зібраннях, але від цього вони не перестають бути менш важливими.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваАдже дизайнери одягу вивчають тогочасні тенденції моди, архітектори – будинки, котрих уже немає, історики – обличчя на фотографіях.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваА сучасна молодь може побачити своїх батьків та родичів і, можливо, трошки краще їх зрозуміти.


Якщо ви вирішили перевершити стару архітектуру міста і збудувати щось величне, тоді вам потрібно на сайт kranovoy.ru, де ви знайдете достатньо величні крани та кранові конструкції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.