Старий Львів у листівках

0
2436
Стара листівка з зображенням Львова

З появою поліграфії у поєднанні з фото-справою, ще одними важливими істориками стали листівки. Вони друкувалися великими накладами і вільно розповсюджувалися по всьому світу. А ще, окрім естетичного задоволення, вони зберігали в своїй пам’яті частинку історії.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваЗберігаючись багато років у скриньках, альбомах та валізах, ці маленькі аркуші папері дуже часто переживали і досі переживають свої історичні оригінали, тобто місця, зображені на них.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваАдже перше оптичне зображення Львова належить професору природної історії і фізики, доктору медицини Львівського університету Йогану Глойснеру і отримане воно у 1839 році методом дагерротипії.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваКрім того, історія донесла до нас прізвища перших львівських фотографів 60-х років 19 століття – колишнього актора І. Голембіовського, Т. Шайнохи, Ю. Едера.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваПерші поштові листівки з панорамами міста Львова з’явилися наприкінці дев’ятнадцятого століття. І вже другу сотню років розповідають нам історію міста.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваДо цього цю почесну місію виконували художники, репродукції картин яких почали з’являтися на листівках задовго до цього.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваАле листівки, що виготовлені завдяки фотографіям, більш деталізовані та передають не тільки загальні риси міста, але й деталі побуду його мешканців.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваЦя збірка листівок не є унікальною і багато з них можна знайти у приватних колекціях та зібраннях, але від цього вони не перестають бути менш важливими.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваАдже дизайнери одягу вивчають тогочасні тенденції моди, архітектори – будинки, котрих уже немає, історики – обличчя на фотографіях.

Стара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваСтара листівка з зображенням ЛьвоваА сучасна молодь може побачити своїх батьків та родичів і, можливо, трошки краще їх зрозуміти.


Якщо ви вирішили перевершити стару архітектуру міста і збудувати щось величне, тоді вам потрібно на сайт kranovoy.ru, де ви знайдете достатньо величні крани та кранові конструкції.

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.