Стала відома попередня програма фестивалю Lviv Bandur Fest

389
Стала відома попередня програма фестивалю Lviv Bandur Fest

Листопад у Львові буде бандурним. Фестиваль сучасної бандури LVIV BANDUR FEST відбуватиметься з 7-го по 11-те листопада у різних локаціях міста.

Організатори вже оприлюднили попередню програму фестивалю. Та якщо Ви маєте бандуру і хочете, щоб її почули всі, триває прийом заявок на участь у кількох концертах:

Ви можете втрапити на концерт виконавців на бандурах у Lviv Film Center;

Якщо маєте власний гурт у різних естрадних та експериментальних музичних напрямках – подавайте заявку на участь у концерті сучасних бандур-гуртів, який також відбудеться у Lviv Film Center;

Чекаємо і справжніх майстрів своєї справи – виконавців на старосвітських бандурах та кобзах, триває відбір на участь у концерті у Львівському академічному обласному театрі ляльок.

Поспішіть! Конкурсний набір учасників триває до 20 жовтня. Посилання для реєстрації – https://goo.gl/forms/A6Oa6P2TTQMaO2qB2. Або ж звертайтесь до організаторів: www.lvivbandurfest.in.ua;  email: lvivbandurfest@gmail.com. Пишіть також, якщо маєте ідеї для співпраці з фестивалем Lviv Bandur Fest.

Попередня програма Lviv Bandur Fest:

  • 8.11– концерт виконавців на бандурах (Lviv Film Center). Триває прийом заявок!
  • 9.11 – Бандурно-барабанне шоу у Львівській Національній Філармонії за участю відомих зірок.
  • 10.11 – “Back to the roots” – концерт виконавців на старосвітських бандурах та кобзах (Львівський академічний обласний театр ляльок). Триває прийом заявок!
  • 10.11 – Концерт сучасних бандургуртів у Lviv Film Center. Триває прийом заявок!
  • 11.11 – Концерт-презентація авторських нотних збірок для бандури від відомих бандуристів (за участю Оксани Герасименко, Марини Круть, Ярослава Джуся, Георгія Матвіїва, Анастасії Войтюк).
  • 11.11 – Вечірка BanduraMIX.
  • 7-11.11 – Проведення майстер-класів для професіоналів, учнів та студентів.

Також у програмі показ фільму “Поводир” (реж. Олесь Санін), опісля обговорення можливостей діалогу між традиційним та сучасним світом бандури. Організатори готують абсолютно неочікувані сюрпризи для гостей і учасників фестивалю, посеред них і презентація «он-лайн бандури»! Анонси вже незабаром!

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.