“Срібна байка”, або баєчна виставка в Домі Соломії Крушельницької (відео)

489
Експозиція виставки графіки Лесі Квик та ювелірних прикрас Олекси Миська
Експозиція виставки графіки Лесі Квик та ювелірних прикрас Олекси Миська "Срібна байка"

В понеділок, 9 грудня 2019 року, у виставковому залі Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові відбулося відкриття виставки графіки Лесі Квик та ювелірних прикрас Олекси Миська під назвою “Срібна байка”.

Відкриття виставки графіки Лесі Квик та ювелірних прикрас Олекси Миська "Срібна байка"
Відкриття виставки графіки Лесі Квик та ювелірних прикрас Олекси Миська “Срібна байка”

У відкритті виставки взяв участь письменник Андрій Содомора, який познайомив присутніх зі своїми новими творами, ілюстрації до яких готує Леся Квик.

Андрій Содомора
Андрій Содомора

“Сьогодні у нас баєчна виставка. Ми баєчно її також творили. Шкода що ви не прийшли до нас годину тому – ви би змогли взяти участь у такому процесі творення цієї виставки у нашому музичному салоні.

Леся Квик
Леся Квик

Сьогодні творцями цієї нашої імпрези і виставкової, і словесної є троє наших приятелів, приятелів музею.  Львівська мисткиня Леся Квик сьогодні презентує свої чудові роботи. Але поруч з ними у нас представлені і ювелірні шедеври, я би сказала. Ювелірні прикраси її сина Олекси Миська. На стадії підготовки виставки Леся подзвонила і сказала що на відкритті буде ще присутній Андрій Содомора – він буде читати байку. То ж вийшла, як я уже казала, баєчна виставка,” – розповіла історію виставки її куратор Ірина Криворучка.

Потрібно зазначити що експозиція виставки. попри здавалося б дивне поєднання творчих напрямків її авторів, є дуже гармонійною і легкою для сприйняття.

Експозиція виставки графіки Лесі Квик та ювелірних прикрас Олекси Миська "Срібна байка"
Експозиція виставки графіки Лесі Квик та ювелірних прикрас Олекси Миська “Срібна байка”

Експозицію виставки можна буде оглянути  у виставковій залі Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької (вулиця Соломії Крушельницької, 23) до 24 грудня 2019 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.