Співачка Sowa, найамбіційніший проект в українському шоу-бізнесі, презентувала відеокліп в американському стилі (відео)

3439
Співачка Sowa
Співачка Sowa

Яскраво та сміливо. Співачка презентує нову відеороботу на пісню «Не дилема».

Трек вже встиг увійти в ротації радіостанцій та зібрати схвальні відгуки критиків. Ще не встигла артистка освоїтись на теренах українського шоу-бізнесу, як почала  активно штурмувати   вітчизняний радіо та медіа-простір.

Молода, амбіційна та надзвичайно талановита співачка хоче внести в сучасну музичну індустрію яскраві емоціями та щирі  почуття.

Співачка Sowa
Співачка Sowacbyu

Відеоробота видалась надзвичайно яскравою та сучасною, в кращих традиціях американських тінейджерів. Основний меседж кліпу це юність,  яскраві образи та взаємні почуття.

«Ідея кліпу дуже ретельно обдумувалась нашою командою, адже ми розуміли, що сама пісня надзвичайно  легка та позитивна і кліп  повинен бути достойним її завершенням.

Я хочу показати своєму поколінню, що знайомство, ініціатива та самі відносини можуть бути дуже позитивними, потрібно лише дозволити і собі інколи проявляти ініціативу»- зізнається артистка.

Вам захочеться знову і знову переглядати цю відеороботу, адже вона насичена безліччю яскравих фрагментів, досконалим стилем та цікавою сюжетною лінією.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.