Соломія Чубай та гурт «JALAPITA» презентують благодійний проект “Пісні бабці Стефи”

598
Соломія Чубай та гурт «JALAPITA» презентують благодійний проект

Вже незабаром, 23 грудня 2018 року, о 18:00 у FESTRepublic (Старознесенська, 24-26) Соломія Чубай та гурт «JALAPITA» разом з “ROCKOKO” та BEDZVIN презентують проект “Пісні бабці Стефи”. Усі кошти, отримані з продажу квитків, підуть на підтримку дітей з особливими потребами.

«Пісні бабці Стефи» – це колядки, щедрівки, веснянки, колискові, заспівані її внучкою Соломією Чубай. Бабця Стефа, бабця Соломії Чубай та Тараса Чубая, єднає епохи і покоління. Саме завдяки бабці Стефі Тарас Чубай створив альбоми «Наше Різдво» і «Наші партизани» (разом з Кузьмою Скрябіним), а Соломія Чубай – альбом «Зелена Яблонь» (спільно з гуртом «Jalapita») та проект «Колискові для Олекси».

“Зробивши благодійний внесок, ви долучитеся до доброї справи. Дитячі майданчики, іграшки, розвиткові ігри, набори Lego, спеціальна апаратура та комп’ютери зі спеціально розробленими програмами завдяки вам потраплять безпосередньо до дітей, які їх так потребують”, – розповідають організатори.

«Пісні бабці Стефи» – це добре відомі і зовсім нові пісні в сучасному, крутому аранжуванні (гурт «Jalapita» і гості – Володимир Бедзвін – віолончель та гурт «Rockoko»).

«Пісні бабці Стефи» є в якомусь сенсі продовженням проекту «Колискові для Олекси» і теж спрямований на підтримку дітей з особливими потребами. Олекса син Соломії Чубай. «Колискові для Олекси» – спосіб розповісти про високофункціональний аутизм і допомогти сім’ям в яких є діти з аутизмом, з Синдромом Аспергера. Проект «Колискові для Олекси» за неповні два роки став відомим у всьому світі. В рамках цього проекту Соломія Чубай та її команда співпрацює з ООН та Google, психологами з США, Швейцарії та інших країн, інформуючи та створюючи необхідні передумови для навчання та інклюзії. За кошти зібрані в рамках проектів «Пісні бабці Стефи» та «Колискові для Олекси» буде закуплено розвиткові матеріали для центрів, які підтримують дітей з аутизмом, для інтернатів, де живуть та навчаються діти з аутизмом.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.