Соломія Чубай запрошує на різдвяний дивоконцерт “По Різдву” (відео)

822
Соломія Чубай запрошує на різдвяний дивоконцерт "По Різдву"
Соломія Чубай запрошує на різдвяний дивоконцерт "По Різдву"

Цього тижня у Центрі Довженка відбудеться різдвяний дивоконцерт «По Різдву» — це благодійний захід, котрий об’єднає Україну. Вчора, 22 грудня 2020 року, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбувся міні-концерт Соломії Чубай, гурту «Джалапіта» та «Rockoko», які готуються до показу нової програми вже 26 грудня о 18.00.

“Ми раді,що концерти іншого формату, якісні культурні продукти проходять у Центрі Довженка. Над цим ми багато працюємо для того, щоб змінити імідж Центру Довженка і, звичайно, це організовується для людей. У нас відбуваються різні акції і ми всіляко сприяємо для того аби відвідувачі та гості міста змогли відвідати наш центр з новими, цікавими культурними продуктами”, – сказала директорка Центру Довженка Марта Іванишин.

Різдвяний “По Різдву” дивоконцерт! – це благодійний концерт, котрий об’єднає Україну. Адже всі чекають Див та наповнитися світлом та Любов’ю. Показує те, що ми можемо і інших районах Львова робити масштабні симфонічні концерти і це Різдво ми почнемо з Сихова.

“Це дуже важливий меседж, що ми з центру нарешті переносимо великі круті концерти на Сихіви чи на Левандівку. Максимально залучаємо спальні райони Львова, щоб вони теж надихнулися крутими і великими проектами.

Дивоконцерт «По Різдву»
Дивоконцерт «По Різдву»

Ще одним важливим меседжем буде – прийняття іншості, адже будуть дітки з центру «Джерело» та їхні батьки і також будуть вироби, які діти роблять власними руками. Їх можна буде придбати і таким чином теж допомогти центру «Джерело».

У програмі у нас колядки та щедрівки у сучасному аранжуванні. Буде прем’єра від Михайла Романишина з “Rockoko” – “Різдв’яна сюїта”, яка буде виконуватися вперше. Буде окрема програма від мене,де прозвучать колядки та щедрівки, яких мене навчила моя бабця, а також нові колядки та щедрівки з  Центральної та Східної України і проект «Колискова для Олекси» Тож ще один меседж – приходьте і приводьте з собою дітей”, – розповіла Соломія Чубай.

Соломія Чубай
Соломія Чубай

Спеціальною гостею концерту запрошено диригентку з Криму Маргариту Гринивецьку, котра є диригентом Одеського національного академічного театру опери та балету. Багато років співпрацює з Оксаною Линів та одним з найкращих українських симфонічним оркестрів світу – «INSO-lviv”.

“Це вже моя третя співпраця з чудовим оркестром «ІNSO-Львів». Для мене особливо приємно та важливо співпрацювати з цим оркестром, тому що це молоді та дуже амбіційні музиканти, які зібралися з усієї України. І я дуже чекаю на концерт,бо він буде надзвичайно душевним та світлим”, – ділилася враженнями Маргарита Гринивецька.

Нова програма, прем’єра «Різдвяної сюїти» (автор Михайло Романишин «Rockoko»), колядки, щедрівки, проект «Колискові для Олекси» — присвячений діткам з аутизмом (дякуючи якому, Соломія Чубай отримала нагороду «Благодійник України — 2019 та стала Волонтером ООН») і неймовірно чуттєвий проект «Чубай.Україна.Любов.POETY» зазвучать у Центрі Довженка у супроводі симфонічного оркестру.

“Мені зажди було важливо, щоб не тільки туристи і гості міста відчували себе в різдвяний час в нашому місті затишно. А щоб самі львів’яни дома були як вдома. І ось такий концерт, який буде Центрі Довженка – це насамперед для своїх. Тільки я хочу щоб було дуже широке розуміння «своїх» – для тих, хто хоче в такий добрий,світлий час притулитись один до одного душами, серцями. І мені здається це така найкраща нагода”, – наголосила ведуча Таня Пилипець.

о. Тарас Михальчук
о. Тарас Михальчук

Для прев’ю концерту символічно було обрано Гарнізонний храм, адже багато великих місій починається саме з нього.

“З року в рік Гарнізонний храм в своїх стінах проводить десятки мистецьких, благодійних заходів. І для нас особливо радісно і охоче ми згодилися на те, щоб вістку про благодійний захід у Центрі Довженка ішла з Гарнізонного храму. Знаємо,що кошти будуть скеровані на реабілітаційний центр «Джерело». Для нас, як священиків  – це особливо є важливим, оскільки кожен з нас проходив свою практику як студентів саме в цьому реабілітаційному центрі”, – зазначив о. Тарас Михальчук, священик храму святих апостолів Петра і Павла.

Міні-концерт Соломії Чубай та гурту «Rockoko»
Міні-концерт Соломії Чубай та гурту «Rockoko»

Завершальним етапом пресконференції став міні-концерт нової програми  Соломії Чубай «По Різдву» у супроводі гурту «Rockoko».

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.