Соломія Чубай та оркестр «INSO-Львів» запрошують на літературно-музичний проєкт «POETY. Діалог поколінь» (відео)

177
літературно-музичний проєкт «POETY. Діалог поколінь»

8 жовтня о 19:30 у Ennio Event Square (вул. Джерельна, 22) відбудеться музично-поетичний симфоконцерт Соломії Чубай та оркестру «INSO-Львів» «POETY. Діалог поколінь». Про це повідомляє пресслужба Соломії Чубай.

літературно-музичний проєкт «POETY. Діалог поколінь»
Літературно-музичний проєкт «POETY. Діалог поколінь»

Соломія Чубай презентуватиме свої нові пісні на вірші поетів-ювілярів Івана Франка, Лесі Українки, Миколи Вінграновського, Чайки Дніпрової, Юрія Клена, Павла Тичини, Олександра Ірванця, Юрка Покальчука, а також Грицька Чубая. Гратимуть з Соломією музиканти Ігор Гнидин – барабани, Олександр Главацький – гітара, Том Луголообі – клавіші, Андрій Кохан – бас-гітара та симфонічний оркестр «INSO-Львів» в супроводі відео-арту з фільмів за участі Івана Миколайчука та Богдана Ступки від художника Олексія Хорошка.

«POETY. Діалог поколінь» – літературно-музичний проєкт, ініційований Соломією Чубай, реалізований ГО “Львівський культурний центр” за підтримки Українського культурного фонду.

Учасники проекту розповідають про українських поетів-класиків, дні народження яких святкуємо цьогоріч, по-новому – у вигляді відео-дискусій за участі українських поетів різних поколінь, а також через музику.

літературно-музичний проєкт «POETY. Діалог поколінь»
Літературно-музичний проєкт «POETY. Діалог поколінь»

Мета проекту – мотивувати людей говорити та думати про поетів не як про нудних хрестоматійних персонажів, а як про живих людей, які так само, як і ми, дружили, сумнівались, творили, бунтували, любили, та загалом жили своє життя.

Реєстрація на концерт за посиланням https://cutt.ly/0Whclif

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.