Сьогодні у Львові відкривається фотовиставка “Люди Палацу”

249
Сьогодні у Львові відкривається фотовиставка "Люди Палацу"

Сьогодні, 15 грудня 2021 року, о 16.00 в Палаці Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відбудеться відкриття фотовиставки “Люди Палацу”.

Фотовиставка є розповіддю про роль та значення Палацу Хоткевича для людей, які тут працюють, створюючи культурний простір для мешканців та гостей міста. Ця виставка про нас із вами, про історію установи в обличчях, про те, що об’єднує, мотивує та надає сенсу.

“Це проєкт, який покликаний передати мотивацію та почуття тих, хто творить історію Палацу щодня”, – говорить про ідею фотовиставки Олександра Онишкевич, керівниця Палацу Хоткевича.

Над зйомкою працювала Галина Кучманич, яка втілила ідею виставки в авторських світлинах.

“Для мене було важливо не вриватись без попередження, а плавно влитись у колектив. Напевне, дуже допомогло те, що я працювала у Палаці раніше. Я знаю колектив і вони знають мене”, – розповіла фотографиня.

Для створення невимушеної атмосфери під час зйомок авторка спочатку розмовляла з працівниками та дізнавалась про те, як самі учасники проєкту визначають свою роль у Палаці, що відчувають, виконуючи свою щоденну роботу. Кожна відповідь з дозволу учасників розміщена під світлиною, для деяких – застосовано метафору.

Виставка триватиме до 25 грудня. Відвідування можливе за наявності сертифікату про дводозову вакцинацію.

Одарка НЕВІДОМА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.