Сьогодні у Львові відкриється виставка живопису Марти Лучинець

849
Сьогодні у Львові відкриється виставка живопису Марти Лучинець

Сьогодні, 23 травня 2023 року, о 15:00 у  галереї ЛНАМ відбудеться відкриття виставки живопису молодої художниці, випускниці кафедри художнього скла ЛНАМ Марти Лучинець. Центральним мотивом у всіх представлених творах є зображення гусей.

Проєкт покликаний привернути увагу глядача до впізнаваних елементів та символів української культури. Гуси в творчості Марти мають кілька інтерпретацій: у різних роботах вони символізують міграцію, свободу або зв’язок з природою. Водночас живописні твори відображають певну особисту історію, пов‘язану з вишивкою та орнаментом, де зображення гусей також часто використовується як традиційний мотив. Гуси для авторки досить оригінальний об’єкт для творчих експериментів з колірними та текстурними ефектами, а різні тематичні контексти дозволяють працювати над неординарною композицією.

«Гогіт 2» ‒ це другий персональний проєкт художниці, в якому вона вбачає можливість комплексно показати різні підходи до мотиву гусей як певного візуального символу національної культурної традиції.

Виставка триватиме до 6 червня 2023 року.

Марта Лучинець народилася 1994 р. у м. Луцьк, живе і працює у Львові. У 2019 закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедру художнього скла. Активно творчо працює у сфері станкового живопису, брала участь у численних виставкових проєктах,  засновниця приватної художньої студії «Артистичний дім» (2021 р.).

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.