Сьогодні у Львові відкриється виставка «Пластичні пошуки»

186
Сьогодні у Львові відкриється виставка «Пластичні пошуки»

Сьогодні, 14 травня 2024 року, о 15:00 в галереї ЛНАМ (вул. Кубійовича, 35Б) відбудеться відкриття виставки творів студентів та випускників кафедри скульптури ЛНАМ 2020-2024 рр. «Пластичні пошуки».

Виставка має на меті продемонструвати пластичні пошуки та експерименти молодої генерації скульпторів, які все ще навчаються або нещодавно звершили ЛНАМ.

«Як впливає академічна програма на творче самовираження? Яке місце займає творчий експеримент під час навчання та після завершення Академії? До яких тенденцій сьогодні тяжіють молоді скульптори? Ці питання наштовхнули нас на реалізацію проєкту і під час експозиції ми спробуємо знайти на них відповіді», – зазначає куратор виставки, доцент кафедри монументально-декоративної скульптури ЛНАМ Олександр Гончарук.

Виставка продемонструє як міцне академічне підґрунтя кафедри водночас дає студентам можливість розвиватися у більш сучасних, експериментальних напрямках. Проєкт закликає до роздумів, рефлексій, дискусій і тим самим фіксує певний етап розвитку скульптурних практик молодого поколінням художників. До експозиції увійдуть понад 40 скульптурних композицій студентів та випускників кафедри скульптури останніх 4 років.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.