Сьогодні у Львові презентують фотоальбом о. Андрія Афтанаса “Цианотипія. На рівні хмар. Гуцулія”

447
Фотоальбом о. Андрія Афтанаса "Цианотипія. На рівні хмар. Гуцулія"
Фотоальбом о. Андрія Афтанаса "Цианотипія. На рівні хмар. Гуцулія"

Сьогодні, 9 червня 2022 року, о 16.00 у експозиційному залі другого поверху Національного музею-меморіалу “Тюрма на Лонцького” відбудеться відкриття фотовиставки “Гуцулія” настоятеля храму Різдва Богородиці у Щирці о. Андрія Афтанаса та презентація фотоальбому автора “Цианотипія. На рівні хмар. Гуцулія”.

Фотовиставку “Гуцулія” о.Андрія Афтанаса склали світлини, зроблені автором упродовж численних років подорожей Українськими Карпатами. Фільмуючи краєвиди і життя людей «на рівні хмар», митець намагається донести до глядачів своє бачення краси світу світу.

Учасник багатьох міжнародних виставок і конкурсів та володар різних нагород, о.Андрій Афтанас, використовуючи і цифрову і аналогову техніку фотографії, дошукується досконалості у ціанотипії –давньому способі виготовлення світлин, що вимагає копіткої праці й неабиякого рівня майстерності. Результати творчих експериментів майстра підсумовує його авторський фотоальбом, який нещодавно побачив світ у дрогобицькому видавництві “Коло”. Книжку склала сотня світлин різного жанру, виконаних у техніці ціанотипії.

У передмові до альбому відомий український фотограф засновник і артдиректор УТАФ (Українського товариства альтернативної фотографії) а згодом ТСФ (Товариства сенситивної фотографії) д-р, професор Юрій Ковальчик зазначає: “Фотопроект Андрія Афтанаса «На рівні хмар» присвячений Гуцульщині. Проект перш за все про любов як почуття, про її самість, хоча і Гуцульщина чітко у площині фокусування. Теплота переживань передається глядачам, позаяк вона щира”.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.