Сьогодні у Львові відкриють виставку художника Петра Грицюка

1109
Експозиція виставки Петра Грицюка
Експозиція виставки Петра Грицюка

Вже сьогодні, 22 листопада 2019 року, о 18:00 в PM Gallery (вул. Коперника, 17) відбудеться відкриття персонального арт-проєкту молодого художника Петра Грицюка, який активно працює в напрямку  експериментального художнього металу.

На виставці вперше будуть представлені технологічно складні кінетичні об’єкти, які поєднують  естетику матеріалу, якісні візуальні ефекти та глибокий філософський зміст.

Проєкт складається з трьох окремих частин («Прагнення до іншого», «Маніпуляції інформацією» та «Фрагменти»), що в комплексі демонструють еволюцію художнього пошуку та водночас стилістичну єдність. До експозиції увійдуть виключно експериментальні роботи над якими автор працював два останні роки: кінетичні інсталяції з використанням складних технологічних прийомів, модульні пласти із нержавіючої сталі з оптичними ефектами, незвичні металеві об’єкти, поєднані із відео-артом.

Експозиція виставки Петра Грицюка
Експозиція виставки Петра Грицюка

Роботи митця наповнені філософією, його роздумами про мистецькі можливості матеріалу та справжності чи абсурдності наших взаємодій з віртуальним світом.

Експозиція розкриє непересічний мистецький досвід і творчий потенціал молодого художника, а також покаже глядачам кардинально новий вектор розвитку сучасної металевої пластики в цілому. Це великий авторський експеримент, в якому відвідувачі зможуть відкрити для себе чимало новаторських рішень та можливостей традиційного матеріалу.

Проєкт доповнено інтерактивною складовою: щоб переглянути відеоанонс виставки зіскануйте афішу за допомогою мобільного додатку «Overly App».

Афіша виставки Петра Грицюка
Афіша виставки Петра Грицюка

Петро Грицюк народився у 1992 році на Івано-Франківщині. Живе і працює у Львові.

У 2017 році закінчив кафедру художнього металу Львівської національної академії мистецтв. Станом на сьогодні навчається в аспірантурі ЛНАМ.

Призер конкурсу «Срібний мольберт» (м. Ужгород, 2017 р.), переможець Першої премії Анатолія Криволапа у номінації «Пластичне мистецтво» (м. Київ, 2017), призер конкурсу сучасного візуального мистецтва ім. Натана Альтмана (м. Вінниця, 2018) – ІІ премія за експериментальний проект «Тунелі». Автор персональних виставок («НАПИСАНЕ», галерея ЛНАМ, м. Львів, 2017; виставка резиденції «Великий перевіз», м. Ужгород, 2017) та учасник численних колективних проектів в Україні та за кордоном.

Напрямки творчих зацікавлень: сучасна скульптура, інсталяція, експериментальний  художній метал, кінетичні об’єкти.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.