Слова Шевченка ожили у новій пісні співачки KRISTONKO (відео)

1508
KRISTONKO

Співачка та блогерка KRISTONKO під впливом останніх подій в Україні поклала усім відомі рядки з поеми «Катерина» Тараса Шевченка на музику. Артистка вже два роки співає українські пісні та популяризує українську культуру.

«Давно хотіла зробити пісню саме на вірші Тараса Григоровича Шевченка. Мелодія на ці рядки «Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями», десь пів року крутилась в моїй в голові. Згодом  прийшло натхнення, на одній хвилі – я зробила пісню.

Першими мій трек почули друзі. Сказали, що круто та нестандартно. Я дуже задоволена,  тому що хотіла зробити щось нове та не притаманне мені»,- розповідає співачка.

KRISTONKO
KRISTONKO

Вірші відомого поета, які написані майже два століття тому, стали актуальними сьогодні та набули своєрідного сенсу, в нелегкий для всіх українців час. Співачка зазначає, що мова завжди має значення.

«Мова пісень в будь-якому разі, має значення. Мова – це наш генетичний код. Мова це одна з найважливіших  речей, яка визначає нас, як українців. До прикладу поляки, в них навіть питання таке не виникає. В Польщі своя  польська мова і тільки так. В Україні повинно бути так само! Українське – найкраще!»,- коментує блогерка.

На музикантів та творчих людей війна впливає по різному. Хтось закривається в собі, а когось переповнюють емоції та вони особисті відчуття передають піснею. Творчість KRISTONKO покликана підіймати бойовий дух українців.

«Війна серйозно вплинула на мене та мою творчість. Спочатку була своєрідна «творча криза». Але зараз я усвідомила, все, що я робила до війни, наприклад переспівувала українські народні пісні, зараз є, як ніколи актуальним. Багато моїх пісень сьогодні починають набирати другу хвилю популярності. Шкода, що тільки з війною багато українців почали цікавитись власною культурою. Я докладаю всіх зусиль, щоб українська пісня почала бути відомою не тільки в Україні, але й по всьому світу!», – ділиться з нами KRISTONKO.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.