Щурі загризають Москву

976
Віктор Цимбал. «Там русский дух Москвою пахне». Із циклу карикатур «Лукоморія». 1953.
Віктор Цимбал. «Там русский дух Москвою пахне». Із циклу карикатур «Лукоморія». 1953.

Відомо, що агентурне ім’я путіна – «міль», хоч у народі його називають потворним щуром. Попри злочинно-раціональний розум він ховається від людей за допомогою звіриного інстинкту самозбереження. Щурячою породою обросло і його близьке оточення. Пристрасть до спецоперацій у цієї божевільної кремлівської істоти розвинулася з «героїческого історіческого прошлого».

Нам вдалося знайти інтригуючі свідчення про одну з них з далекого 1939 року: «Загранична преса приносить цікаві відомості про санітарну справу в СССР, при чім наводить теж голоси самої совітської преси. Московські часописи, а головно брукова «Вечерняя Масква», присвячують багато уваги теперішній кампанії проти щурів. «Вечерняя Масква» приносить низку репортажів із боротьби на «щурячому фронті» й називає столицю СССР «найбільш защуреним містом у світі». (…) В колах урядовців кружляють злобні вістки, шо управителі вмисне винищують котів, щоб щурі могли свобідно й без перешкод розмножуватись…» (часопис «Новий Час», Львів, 28 лютого 1939 року).

Ось так, в результаті ще тодішньої спецоперації проти котів Масква наповнилася щурячим насєлєнієм, яке розрослося до масштабів «гасударства», що викликає огиду у сучасному світі.

Роман ЯЦІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.