#SaveKosmolinska, або “тихий аукціон” розпочався

699
Наталя Космолінська
Наталя Космолінська

Вчора, 25 грудня 2018 року, стартувала Різдвяна виставка у Галереї Гері Боумена (вулиця Наливайка, 18) яка цього разу поєднала у собі дух Різдва з духом добрих справ адже і частину робіт з виставки, що триватиме до 25 січня, буде додано до “тихого аукціону” #SaveKosmolinska.

Різдвяна виставка у Галереї Гері Боумена
Різдвяна виставка у Галереї Гері Боумена

“Сьогоднішня виставка є також благодійним аукціоном на допомогу Наталці Космолінській і кожен з нас, своїм вчинком може подарувати життя людині, яку знаємо і, я думаю, що будемо з нею спілкуватися і в подальшому.

Різдвяна виставка у Галереї Гері Боумена

Мене найбільше вразив настрій виставки, неймовірна технічна мистецька культура, глибокий зміст, позбавлений банального наративу. Таке враження, що Наталка сама збирала ці твори, була куратором, бо насправді дібрати таку якість робіт дуже важко. Зрозуміло, що тут велика заслуга куратора галереї Ганни Сидоренко і Олени Турянської, які допомагали створити цю виставку та аукціон. Але напевне найбільша якість цієї експозиції в тому, що кожен з цих людей, котрі прийшли зі своїми творами – принесли свою радість. І тому зміст цього кураторського проекту робить таку неймовірну атмосферу. І велика подяка всім, хто долучився до цього проекту”, – сказав Богдан Мисюга на відкритті виставки.

Богдан Мисюга
Богдан Мисюга

Наталка Космолінська відкрила десятки виставок у галереї Гері Боумена, працює як редакторка та журналістка у виданні Zbruc.eu, у 2018 разом з Іриною Магдиш видала книгу «Гра в музей» («Видавництво Старого Лева»). Авторка понад 800 науково-популярних радіопрограм про мистецтво і 500 публікацій про сучасне мистецтво, архітектуру та дизайн.

Анна Сидоренко
Анна Сидоренко

“Ми не могли стояти осторонь, бо Наталка з перших днів існування галереї є її душею. Вона відкриває виставки, наповняє її роботу своїм творчим ентузіазмом. І це дуже приємно, коли до мене телефонують і питають чи можна ще принести свої роботи на виставку. А я відповідаю, що це не буде звиклий аукціон, а – тихий, який буде тривати впродовж місяця. Скільки триватиме виставка стала експозиція буде залишатися, а на сторінці галереї та на сайті Фонду порятунку Наталки Космолінської постійно будуть виставлятися нові роботи”, – розповіла керівник проектів Галереї Гері Боумена Анна Сидоренко.

Різдвяна виставка у Галереї Гері Боумена
Різдвяна виставка у Галереї Гері Боумена

 

Важливо зазначити, що кожен може долучитися до порятунку життя Наталки Космолінської. Митрці можуть виставляти свої роботи в мережу Інтернет з хештегом #SaveKosmolinska,  а покупці можуть шукати за цим же тегом роботи, гроші від яких врятують життя Наталці Космолінській. Акція триває безтерміново, адже 50 000 $, які необхідно зібрати – це тільки той необхідний мінімум, потім Наталку чекає тривалий і недешевий процес реабілітації.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.