Родинний затишок та підготовка онлайн-концерту, або квартет LeonVoci на #карантині

465
Квартет LeonVoci
Квартет LeonVoci

Український чоловічий вокальний квартет LeonVoci, репертуар якого складається з пісень, арій з опер та популярної музики різними мовами: іспанською, італійською, французькою, польською, англійською та українською. Хлопцям карантин обірвав світове турне і зламав багато планів.

«Перші дні пандемії та карантину застали наш гурт під-час великого турне у супроводі симфонічного оркестру за межами України. Коли ми почули про перенесення наступних концертів, було дуже сумно.

Та повернувшись додому, до наших сімей ми усвідомили вкотре, що є найцінніше та найважливіше у нашому житті. Ми займаємося саморозвитком, вивчаємо мови, хтось завершує ремонт, хтось вчить нові оперні партії та відпочиває у родинному колі.

А тепер серйозно взялися за можливість організувати повноцінний онлайн-концерт гурту LeonVoci. Слідкуйте за нами у соціальних мережах та залишайтеся вдома задля порятунку життів. Немає труднощів, які б ми не могли перебороти! – розповідають учасники гурту.

В коментарях всі охочі можуть поділитися свої досвідом заповнення часу на карантині. Знаємо – це переважно незручно і не особливо весело, але посміхніться – завжди так на буде.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.