“Революція на граніті” – 25 років боротьби

781

2 жовтня 2015 року на площі перед головним корпусом Львівського національного університету ім. Івана Франка розпочалася акція «Революція на граніті – 25 років боротьби». Захід присвячений першому масовому виступу студентів, який відбувся 25 років тому в Києві.

Організатором акції виступило Студентське братство Львівщини. 2 жовтня вони реконструювали наметове містечко часів «Революції на граніті», відкрили фотовиставку, а також провели екскурс історичними фактами про Революцію на граніті та влаштували кінопоказ стрічок, присвячених студентському протестному руху.

Наметове містечко буде функціювати до 17 жовтня 2015 року. За цей час учасники та організатори планують провести доволі насичену програму.

Зокрема, упродовж 3-16 жовтня з 10 до 21 год. тут можна оглянути фотовиставки, також відбудуться кінопокази.

16 жовтня з 14 до 16 год. буде проведений круглий стіл за темою: “Влив Революції на граніті на становлення українського громадянського суспільства” за участю активістів Революції на граніті.

17 жовтня: з 16 до 18 год. відбудеться кінопоказ стрічок, присвячений студентському простестному руху; з 18 до 18.30 буде презентовано тематичний календар «Історія протестного руху в Україні», а о 18.30 розпочнеться тематичний благодійний аукціон з революційними лотами (кошти передаватимуться на потреби АТО).

На завершення акції з 19.30 до 21.00 відбудеться тематичний бард-вечір за участі активістів Революції на граніті. О 21 год. 17 жовтня 2015 р. наметове містечко та виставку демонтують

Цей захід має привернути увагу молоді до того, що саме вони можуть змінювати країну на краще. Адже, на успішних прикладах Студентської революції на граніті наступні покоління вже незалежної України сміливо відстоювали свої громадянські права впродовж останніх 25-ти років.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.