Ремонт перехрестя вул. Личаківської – Мечникова, або чи варто чекати дива?

765

З березня цього року у Львові стартував капітальний ремонт дорожнього полотна на вулиці Личаківській на ділянці від вул.Мечнікова до вул. Пасічної. на даний час тут уже почали прокладати нову безшумну трамвайну колію. Ремонтники обіцяють, що через три тижні трамвай знову поїде на Погулянку. Однак на ремонт вулиці треба додаткові кошти, скільки – фахівці ще підраховують.

Але, вже традиційно для Львова, ремонт перехрестя вулиць Личаківської – Мечникова затягують: відкрити перехрестя для проїзду тепер планують не раніше середини липня, хоча ще тиждень тому обіцяли все закінчити до 1 липня.

«Плануємо цей відрізок дороги зробити до середини липня, решту Личаківської до вул. Пасічної ремонтуватимемо до кінця року», – розповідає заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

При цьому, за словами Євгена Калитича, колію відкриють в першу чергу, орієнтовно – до 15 липня. Чи вдасться до цього часу відкрити проїзд по перехрестю для автомобілів, у «Львівавтодорі» поки не знають.

«Перехрестя Личаківської – Мечникова відкриється для проїзду в середині липня, а не в кінці червня, як планували раніше. Тверді ґрунти, на які наштовхнулися будівельники, і старий колектор, який обвалився і який треба було ліквідувати в ході роботи, затягнули ремонт», – каже директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Однак минулого тижня він повідомляв,  що ремонт вже на стадії завершення і перехрестя відкриють в кінці червня, як і обіцяли раніше.

Реконструкція Личаківської мала б коштувати майже 6 мільйонів євро. Але за новими підрахунками цих грошей не вистачить.

«Це тільки на відокремлену колію. Сьогодні дійшли до висновку, чи прийняла таке рішення Львівська міська рада, що треба ще одночасно робити вулицю Личаківську. Це відповідно буде здорожчання нашого проекту», ― розповідає заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

Частину витрат уже профінансував Європейський банк реконструкції і розвитку, а 4,5 мільйона гривень дадуть з бюджету розвитку Львова. Скільки потрібно додаткових коштів, зараз підраховують. Перехрестя ― це перший етап робіт, до кінця року відремонтують ще дві ділянки Личаківської ― до вулиці Котика, і до Пасічної.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.