“Простір” Марти Луків-Любицької  відтепер в “Штуці”

477

Протягом квітня  кав’ярня-галерея “Штука” (вул. Котлярська, 8) запрошує на виставку живопису Марти Луків-Любицької  під назвою “Простір”.

На виставці представлено вісімнадцять робіт з яскравою оптимістичною колористикою, виконані в характерній постімпресіоністичній манері художниці. Авторка намагалася передати український дух, що витає птахом над безкраїми просторами, і нікому його не здолати, не відібрати нашу свободу і не знищити нашу прекрасну країну.

Марта Луків-Любицька
Марта Луків-Любицька

“Чому «Простір»? Тому що , в першу чергу, то є наша земля – неосяжні наші краєвиди, лани, степи, поля. Ці роботи переважно мальовані на творчих художніх пленерах. Я їздила по різних місцях України  і от вони мальовані там”, – розповідає Марта Луків-Любицька.

Робота з експозиції виставки Марти Луків-Любицької "Простір"
Робота з експозиції виставки Марти Луків-Любицької “Простір”

Роботи, представлені на виставці, написані протягом останніх трьох років. Років, які були не простими для нашої країни, починаючи від пандемії і до воєнного сьогодення.

Робота з експозиції виставки Марти Луків-Любицької "Простір"
Робота з експозиції виставки Марти Луків-Любицької “Простір”

“Роботи створені впродовж трьох років, деякі з них уже брали участь у виставках. На цю виставку я їх підбирала, щоб спільний посил був саме «простір». Хотіла показати безмежність, вільний політ, показати, яка наша країна різнобарвна, широка, простора і вільна. Показати, що ми вільні, незалежні і нашу землю нікому не віддамо. Ми не раби, ніякі окови на нас ніхто не вчепить і оцей вільний політ, незалежність є в наших генах. Все буде Україна”, -зазначає мисткиня.

Експозицію виставки Марти Луків-Любицької “Простір” можна оглянути в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) до кінця місяця.

Робота з експозиції виставки Марти Луків-Любицької "Простір"
Робота з експозиції виставки Марти Луків-Любицької “Простір”

Марта Луків (Любицька) народилася і живе у Львові. У 1985 році закінчила ЛІПДМ, відділ ПіМ. Працює в галузі декоративного і станкового живопису, графіки і настінного розпису. Член НСХУ, ЛТШМ і IWS Ukraine. Учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок, живописних експедицій “Шевченковими шляхами” і “Місцями Зінаїди Серебрякової”і більш, ніж 30 художніх пленерів в Україні та за кордоном. За нею вісім персональних виставок, має ряд дипломів та нагород, зокрема диплом Бієнале живопису в м.Піза (Італія). Учасник програми”Золотий Фонд Нації”. Твори знаходяться в приватних і музейних збірках.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.