Проєкт “Живе кіно у Львові” запрошує на перегляд фільму “Карпатське золото”

181
Проєкт “Живе кіно у Львові” запрошує на перегляд фільму “Карпатське золото”

В четвер, 8 червня 2023 року, о 17.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) у рамках проєкту “Живе кіно у Львові”відбудеться перегляд та обговорення фільму “Карпатське золото”.

Перегляд фільму наживо зі своєї кіноплівки здійснить відомий львівський колекціонер та знавець кіносправи Олександр Мандрик.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Західна Україна, 1945 рік. За даними розвідки Першого Українського фронту срср в район Карпат увійшов загін особливого призначення під керівництвом гауптмана Гінце на пошуки золота для потреб Німеччини. Золото в Карпатах є і всі про нього знають і за ним полюють: і вояки Німеччини, і вояки Совітів, і, вояки УПА. Та не кожен достойний взяти це багатство, не кожному йде воно в руки. І дістанеться воно зовсім не тим, хто найбільше його шукає і готовий заплатити високу ціну, навіть жертвуючи чужими життями. Дорого обійшлося Крапивичу знайомство з таємницею карпатського золота. Події, що розгортаються навколо легенди про скарб, захований в Карпатах, по-різному позначаються на долі героїв фільму

Рік: 1991
Тривалість фільму: 96 хв.
Жанр: Драма
Актори: Наталія Сумська, Ольга Сумська, Микола Олійник, Євген Паперний, Борислав Брондуков, Костянтин Степанков, Іван Гаврилюк, Михайло Горносталь, Євген Миронов, Альгіс Матульоніс, Тетяна Коростильова, Ігор Чаленко, Юрій Червінко, Мар’яна Павлюк
Режисер: Віктор Живолуб.

Насолоду від спілкування з поціновувачами українського кіна гарантує Кава Строго Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.