Проект в процесі створення” відкриється вже завтра

607
Робота з виставки Юрія Коваля
Робота з виставки Юрія Коваля "Проект в процесі створення"

У вівторок, 9 травня 2023 року,  о 18.00. в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Юрія Коваля “Проект в процесі створення”.

“Джон Бергер говорив, що людина, вперше після народження, починає саме бачити. Зір – першооснова нашої ідентичності. А разом з зором у немовляти з’являються потуги до самоаналізу, підсвідоме почуття гармонії і краси оточуючого світу. Все присутнє для нього навколо наповнене чудернацьким та фантастичним флером – і все це  ще до того, як новонароджена людина знайомиться з поняттями зла та добра, з моральними нормами суспільства. Згодом кольорові плями і “сліпі плями”, об’єднуючись, перетворюються в повсякденні речі навколо нас.

Юрій Коваль
Юрій Коваль

 Часом я розмірковую про нормальність власного розуміння навколишніх речей і про те, чого ми досягли, або ж втратили. І чи можна повернутись в точку формування чогось нового, іншого, через емпіричний досвід теперішнього? ” – Юрій Коваль за редакції Інги Естеркін.

“Проєкт в процесі створення” – серія з 10  натюрмортів Юрія Коваля, створених протягом 2022-23 років у Львові, в яких звичні побутові предмети переривають абстрактні плями.

Експозицію виставки Юрія Коваля “Проект в процесі створення” можна буде оглянути в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) до 4 червня.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.