Про дворики, пожежі та пожежників

772
У дворі на вулиці Дорошенка, 29 згоріла стара газелька.

Нині 18 травня 2011 року у дворі будинку під номером 31 згорів автомобіль Газель, котрий стояв там безвилазно вже майже три роки.  Мешканці двору розповідають, що це авто вже давно облюбували собі підлітки для своїх розваг. Часто бачили як там і курили цигарки і навіть розпивали алкогольні напої.

У дворі на вулиці Дорошенка, 31 згоріла стара газелька.І от нині дехто навіть бачив як після того, як над автівкою блиснули язики вогню, звідти тікали якісь невідомі.

У дворі на вулиці Дорошенка, 31 згоріла стара газелька.Звичайно, думати на спеціально запланований підпал, не варто. І сам факт такої пожежі не заслуговував би на особливу увагу, якби не кілька цікавих супутніх фактів.  Наприклад, пожежне авто заїхати у двір не могло через габарити і заблокувало трамвайну колію на вулиці Дорошенка.

У дворі на вулиці Дорошенка, 31 згоріла стара газелька.Після приїзду, пожежникам ніяк не вдавалося подати воду через шланги для тушіння пожежі. А коли нанарешті подали, шланг, через щілини поливав всіх і вся і дивно що ще щось добігало до самої пожежі.

У дворі на вулиці Дорошенка, 31 згоріла стара газелька.І ще одним дуже важливим моментом було сусідство з гаражами. Адже поряд в гаражах стояли авто.  Тут для біди багато не бракувало.

У дворі на вулиці Дорошенка, 31 згоріла стара газелька.Дивлячись на цю ситуацію, в голові промайнула думка – а скільки ще таких розібраних старих автівок гниє у львівських двориках? Скільки з них становлять потенційну загрозу для мешканців? І чому дільничі інспектори на це не звертають уваги? Адже безпека мешканців – це їх прямий обов’язок.

У дворі на вулиці Дорошенка, 31 згоріла стара газелька.Дума, висновки робити зайве.  Кожен може проаналізувати ситуацію. Страшить бездіяльність. Вірніше відсутність дій на випередження критичних ситуацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.