Презентація книжки Андрія Кокотюхи «Покоління сміливих. Україна: 25 років незалежності»

1046
Презентація видання Андрія Кокотюхи «Покоління сміливих. Україна: 25 років незалежності»

16 вересня 2016 року о 16:00, у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. Коперніка, 15), відбудеться презентація унікальної, знакової для незалежної України книжки Андрія Кокотюхи «Покоління сміливих. Україна: 25 років незалежності».

Громадсько-політичне видання «Покоління сміливих» — це своєрідне резюме перемог, зріз культурного рівня незалежної держави. Книга висвітлює не лише найбільш знакові та ключові події всього періоду незалежності — з 1991 по 2016 рік, а й деталі, які об’єктивно передають атмосферу та присмак минулих років.

Андрій Кокотюха написав детектив про першу окупацію Львова росіянами
Андрій Кокотюха

У виданні вміщено 18 ексклюзивних коментарів видатних українців про події, що стали рушійними у побудові незалежної держави. Своїми думками та міркуваннями ділилися: перший космонавт незалежної України та Герой України — Леонід Каденюк; лідер гурту «Воплі Відоплясова», вокаліст та композитор — Олег Скрипка; письменник європейського рівня, володар премії Президента України — Сергій Жадан та інші. Ті, ким Україна сьогодні дійсно пишається.

Захід модеруватиме політичний експерт Євген Магда.

Андрій Кокотюха «Покоління сміливих. Україна: 25 років незалежності»
Андрій Кокотюха «Покоління сміливих. Україна: 25 років незалежності»

Окрім того, 17 вересня о 16:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперніка, 17), стенд 120, відбудеться автограф-сесія.

Нагадаємо, Андрій Кокотюха —  відомий письменник, сценарист та журналіст. Автор та упорядник понад 60 книжок. З 2012 року — «Золотий письменник України». За його сценаріями знімають телешоу, а за книжками — кінострічки.

Ольга ГАРМАШ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.